„Otwarcie Sezonu Turystycznego 2023 na Mazowszu”
INFORMACJA PRASOWA
Rozpoczynamy Mazo czas!
„Otwarcie Sezonu Turystycznego 2023 na Mazowszu”
Mazowsze jest piękne, ciekawe i różnorodne. To idealne miejsce do aktywnych wycieczek pieszych, rowerowych, wodnych czy kajakowych oraz odpoczynku w rytmie slow. Pełne wspaniałych regionalnych potraw, z bogatą i zróżnicowaną ofertą noclegową. Bogate w muzea, zamki, skanseny oraz wciągające legendy. Mazowsze jest dla każdego, ponieważ tutaj wszyscy znajdą coś dla siebie. Dziś w Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu oficjalnie otworzyliśmy sezon turystyczny na Mazowszu. Zachęcamy do zwiedzania naszego województwa!
Jak sami Państwo się przekonali, na Mazowszu mamy się czym chwalić i mamy gdzie zapraszać turystów. Dlatego zachęcamy do wspólnego promowania województwa mazowieckiego i lokalnej turystyki. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom w tym roku pobijemy rekord ruchu turystycznego.
Inspiracji do podróży po Mazowszu dostarczają ModaNaMazowsze.pl oraz Mazowsze.Travel
Kontakt dla prasy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk
Najnowsze od Janusz
- Po odwołaniu z PZU, odchodzi z Pekao. Artur Olech złożył rezygnację
- 31 01 25 XI Forum Sektora Wołowiny. Czas zmian to szansa dla polskiego sektora wołowiny
- Ceny bydła. W cennikach niezdecydowanie. Czy stawki sięgnęły już zenitu?
- Premiera sztuki „Widelec w głowie” już 11 marca 25
- Premiera sztuki „Widelec w głowie” już 11 marca 25 w Teatrze Kamienica