Sunday, October 1, 2023

26 09 22  XII EDYCJA 2022  INNOWATORY WPROST

26 09 22 XII EDYCJA 2022 INNOWATORY WPROST

Dział: Gala Napisane przez  październik 19 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

26 09 22      XII EDYCJA  INNOWATORY WPROST 2022T

INNOWATORY WPROST to nagroda przyznawana od 2011 r. W latach 2011-2013 nagrody były przyznawane na podstawie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowywanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Od 2014 roku podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje, jest autonomiczne badanie Innovation Research.

BADANIE INNOWACYJNOŚCI POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW

W ramach Innovation Research 2022 zweryfikowane zostały nakłady na badania i rozwój oraz inwestycje w innowacje i ich praktyczne zastosowanie w biznesie. Najbardziej innowacyjne firmy we wrześniu otrzymały nagrody INNOWATOR WPROST 2022.

KONTAKT MarketingPMPG Polskie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   https://innowatory.wprost.pl

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.