Thursday, October 6, 2022

Sport 13

Napisane przez wrzesień 30 2022

3 06 22 78. Derby na Torze Służewiec

3 06 22 Tego dnia nie wypada nie pojawić na Służewcu. To dzień, w którym przechodzi się do historii polskich wyścigów.

W niedzielę 3 lipca poznamy polskiego derbistę 2022, a do walki stanie aż 17 koni. W tym roku wyjątkowo poznamy nawet dwóch derbistów, bo oprócz tradycyjnego Derby dla koni pełnej krwi angielskiej (z pulą nagród jedną z najwyższych w historii – 300 tysięcy złotych), zostaną także rozegrane Derby Europy Centralnej dla koni czystej krwi arabskiej pod patronatem Prezydenta Emiratów Arabskich.

W tym wyścigu gość z Czech – Zenhaf sprawdzi najlepsze konie arabskie trenowane w Polsce. Dzień zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, bo zobaczymy aż 10 gonitw. W Nagrodzie Totalizatora Sportowego pobiegnie koń roku 2021 w Polsce – Night Tornado, w Memoriale Fryderyka Jurjewicza na 1600 m wystartują najszybsze konie w Polsce na czele ze słynnym Timemasterem. Na deser zobaczymy dwa biegi wyścigowej młodzieży, czyli gonitwy dla debiutujących dwulatków.

Siedemnastu kandydatów do błękitnej wstęgi

Z bardzo licznego zapisu wstępnego (aż 63 konie) ostatecznie szansę na zwycięstwo w Derby będzie miała siedemnastka trzylatków: pięć klaczy i dwanaście ogierów. Tylko część trenerów zdecydowała się prowadzić swoich podopiecznych główną drogą do Derby, dlatego nie było okazji porównać ze sobą wielu koni w bezpośredniej rywalizacji, co nie ułatwia wskazania faworyta.

Najliczniejszą reprezentację wystawia stajnia Westminster. W jej barwach pobiegnie czwórka uczestników, co ciekawe, każdy przygotowywany przez innego trenera. Niewątpliwie znajdą się one w gronie faworytów. W wieku dwóch lat największą gwiazdą była Moonu, jednak w tym sezonie z dobrej strony pokazały się również zwycięzcy gonitw pozagrupowych: świetnie biegający od początku kariery Matt Machine (wygrał Strzegomia), Lady Iwona (Soliny) oraz Kaneshya (Iwna). Wysoko będą z pewnością notowania niepokonanego w dwóch startach Le Destriera, który pięć tygodni przed Derby wygrał Memoriał Jerzego Jednaszewskiego, wyprzedzając utalentowanego Don Kastersa oraz solidnego Taymoura. Wydaje się, że ta trójka może namieszać w czołówce.

Mniej udany występ w rywalizacji o Nagrodę Iwna zaliczył Jolly Jumper, ciągle zachowujący szanse na skompletowanie tzw. „potrójnej korony” – zwycięstw w trzech klasykach: Rulera (już wygrał), Derby i ST. Leger. Bardzo dobre wrażenie sprawia również błyskotliwy El Corazone. Z sukcesami na niższym poziomie biegały dotąd interesujące Dariyangel, Saxon Way, Zarine oraz Roc’h Breizh. Trudno je porównać ze ścisłą czołówką, ale w Derby nie takie niespodzianki się zdarzały.

W tym roku może cieszyć dość liczna grupa koni polskiej hodowli zgłoszonych do tego wielkiego wyścigu. Wystartują one z czterema ostatnimi numerami. Potężny Maggiore, mocne Santo Elmo i Thiry Time oraz córka zwyciężczyni Derby z 2010 roku – Iva Grey, między sobą będą konkurowały o miano najlepszego trzylatka krajowej hodowli, ale absolutnie nie można wykluczyć, że włączą się do walki o czołowe lokaty!

Czy to już czas na zwycięstwo Night Tornado?
Niespodziewanej porażki w gonitwie o Nagrodę Widzowa doznał Koń Roku 2021 – Night Tornado. Trener Krzysztof Ziemiański sygnalizował wówczas, że kasztan z pewnością nie jest jeszcze w optymalnej formie, ponieważ pod koniec zimy pauzował w wyniku urazu. W pierwszą niedzielę lipca będzie miał okazję do rehabilitacji w najważniejszym biegu I części sezonu dla koni starszych, o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego. W komplecie na starcie staną też rywale, którzy go ostatnio wyprzedzili: Petit, Gryphon i Neverland. To właśnie Petit, w duecie z Sergeyem Vasyutovem sprawił, że laur i tak trafił do stajni Krzysztofa Ziemiańskiego, po walce ogrywając Gryphona. To drugie z rzędu zwycięstwo Petita w Widzowa, ale pięciolatek, podobnie jak jego rówieśnik Neverland, w tym roku wydaje się jeszcze mocniejszy. Będący w tym samym wieku Hipop de Loire stanie przed trudnym zadanie, ponieważ dopiero rozpoczyna sezon. W tym roku przeszedł zabieg kastracji – jego trener i właściciel mają nadzieję, że to pozytywnie wpłynie na jego zachowanie i postawę, bowiem do tej pory był nieobliczalny. Nie zmienia to faktu, że od razu został rzucony na głęboką wodę i jego notowania będą stały niżej.

Przejdźmy do czterolatków. Solidnie, choć trochę pechowo biega Gryphon – czterolatek prezentuje się bardzo dobrze, jednak dwóch tegorocznych startach musiał zadowolić się drugim miejscem. Może w niedzielę sprawdzi się powiedzenie „do trzech razy sztuka”? Może być też podtrzymane prawo serii, a więc trzeci z rzędu wyścig, w którym jest drugi za podopiecznym trenera Ziemiańskiego… W dodatku byłoby to przedłużenie serii drugich miejsc do pięciu z rzędu! Trochę niżej trzeba ocenić Anatora, w trzech ostatnich występach plasującego się za Gryphonem. Zagadką jest natomiast Kabula. Kapitalnie zapowiadająca się klacz (m. in. trzecia w Wiosennej w ub. roku) doznała w ub. roku kontuzji i pauzowała kilka miesięcy. W listopadzie wygrała gonitwę we Wrocławiu, a w tym roku na Partynicach triumfowała już dwukrotnie, w tym łatwo zdobywając Nagrodę Konstelacji (kat. B). Teraz rywali ma groźniejszych, ale pułap jej możliwości nie jest do końca znany. Może być czarnym koniem tej gonitwy, jeśli dystans nie okaże się dla niej zbyt długi – do tej pory ścigała się maksymalnie na 1907 m.

Duet Martin Srnec i Timemaster znów w zapisie
Po niefortunnym i groźnie wyglądającym dla Martina Srneca wypadku w gonitwie o Nagrodę Haracza, ponownie zobaczymy go w siodle Timemastera. Koń roku 2020 ma się dobrze i będzie, do czego nas już przyzwyczaił, mocnym faworytem Memoriału Fryderyka Jurjewicza. Głównymi kandydatami do podjęcia z nim walki będą wyraźnie najlepsze ostatniego sprinterskiego starcia na szczycie: Emiliano Zapata i Power Barbarian. Ubiegły sezon nie był dla nich udany, ale wiosna w ich wykonaniu jest bardzo obiecująca. Ciekawe jak na tle doświadczonych sprinterów i milerów spiszą się dwie trzylatki: Westminster Cat i zwyciężczyni Wiosennej – Jenny of Success. Wydaje się, że dystans jest dla nich odpowiedni, na ich plus przemawiają również korzystne wagi, ale starcie z liczną grupą doświadczonych sprinterów nigdy nie jest łatwe dla trzylatków, zwłaszcza w I części sezonu..

Lady Jaguar faworytką rywalizacji o Nagrodę Novary
Bardzo ważny, w kontekście sierpniowej gonitwy Oaks, jest rozgrywany w dniu Derby, wyścig pierwszej grupy dla klaczy, o Nagrodę Novary. Spośród siódemki uczestniczek, jedynie Lady Jaguar jest sklasyfikowana w I grupie. Wydaje się, że druga w Soliny klacz będzie zdecydowaną faworytką, pomimo najwyższej wagi w polu. Pozostałe klacze mają na swoim koncie po jednej wygranej i pobiegną grupę wyżej – dzięki temu będą nieść w gonitwie o trzy kilogramy mniej niż podopieczna Macieja Janikowskiego. Z tego grona najwięcej doświadczenia w rywalizacji na wyższym szczeblu ma Kena, ale pozostałe wydają się progresować i absolutnie niespodzianki z ich strony wykluczyć nie można.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam, Hanna Zalewska Główny Specjalista ds. PR Dział Marketingu i Komunikacji Oddział Tor Wyścigów Konnych Służewiec Kom: +48 519 008 988 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.totalizator.plwww.lotto.pl

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Napisane przez październik 05 2020

11-15 11 20 Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!

Ten rok przejdzie do historii jako rok zmian w świecie nie tylko biegowym.   W związku z powyższym, także Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA proponuje biegaczom nowe wydarzenie w ramach najsłynniejszego i największego (nagroda Polskiego Stowarzyszenia Biegów z 2019 roku) biegu w Polsce.

Bieg Niepodległości odbędzie się w tym roku dniach 11-15 listopada br.,ale z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną i ograniczenia z nią związane NIE będzie miał – tak jak co roku – formuły biegu masowego z 10 km trasą.

Co więc w zamian? Zapraszam do lektury załączonych tekstów.

Znajdziecie tam Państwo informacje szczegółowe dotyczące wydarzenia oraz zasady Wyzwania Drużynowego.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z poważaniem Ewa Paciorek Specjalista ds. promocji i marketingu Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Dział Marketingu i Organizacji Imprez ul. Rozbrat 26, pok.214 00-429 Warszawa tel.: +48 22 162 72 56 tel.: +48 508 465 383 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.aktywnawarszawa.pl

Bieg Niepodległości 2020: okrążcie z nami Polskę!    W białych i czerwonych koszulkach, „okrążymy” wspólnie Polskę! Bieg Niepodległości odbędzie się w tym roku dniach 11-15 listopada br., ale z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną i ograniczenia z nią związane nie będzie miał – tak jak co roku – formuły biegu masowego z 10 km trasą. Co więc w zamian?

Po sukcesie Wirtualnego Biegu Powstania Warszawskiego (tysiące biegaczy w Polsce i na świecie oraz ponad 100 relacji w mediach społecznościowych) przyszedł czas na kolejne wyzwanie
dla biegowej społeczności, przygotowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i AKTYWNĄ WARSZAWĘ.

- Przez wiele lat, aż do tego roku tysiące biegaczy tworzyło symboliczną żywą biało-czerwoną flagę na ulicach stolicymówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. – Ale to nie oznacza, że nie można świętować! Wręcz przeciwnie, zachęcamy do biegowej aktywności w swoich rodzinnych stronach, w małych grupach lub drużynach, lecz z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, przestrzegając reżimu sanitarnego. Zachęcam, aby pobiec w koszulkach z poprzednich edycji biegu i – jeśli to możliwe – wspólnie z innymi osobami stworzyć tam,  gdzie akurat się będzie małe, „żywe” flagi Polski – podkreśla wiceprezydent Kaznowska.

Okrążamy Polskę! Wyzwanie dla drużyn   W Biegu Niepodległości w 2020 r. mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Nie obowiązuje żaden konkretny dystans. Mile widziany jest bieg w jednej z koszulek z poprzednich edycji Biegu Niepodległości (tradycyjnie białej lub czerwonej)  oraz stworzenie wspólnie z innymi biegaczami „żywej” biało-czerwonej flagi na chodniku, placu, 

w lesie, na bieżni itp. AKTYWNA WARSZAWA czeka na relacje z trasy (zdjęcia, wideo etc.)  z hashtagiem #biegniepodleglosci2020 na facebookowym wydarzeniu.

Specjalne zaproszenie kierujemy tym razem także do drużyn: formalnych, jak kluby sportowe i teamy biegowe oraz nieformalnych, jak grupy znajomych czy bliskich. - Mamy dla Was wyzwanie drużynowe, aby biegiem, symbolicznie, okrążyć Polskę i zdać z tego relację – zachęca wiceprezydent Kaznowska.

Wyzwanie polega na przebiegnięciu przez wszystkie zgłoszone drużyny w dniach 11-15 listopada co najmniej 3 511 kilometrów, bo tyle wynosi suma długości granic Polski. Zasady są proste. Drużynę, która chce się podjąć wyzwania zgłasza jej kapitan. Każdy z członków drużyny za pomocą aplikacji lub zegarka biegowego dokumentuje przebiegnięty dystans. Suma pokonanych km dla wszystkich zgłoszonych drużyn powinna wynosić przynajmniej 3 511. Dla przykładu: poszczególni członkowie grupy mogą biec w każdy z pięciu wskazanych dni, zwiększając dzięki temu łączny pokonany dystans całego teamu i przyczyniając się do realizacji wyzwania przez wszystkie grupy.

Bieg z flagą     Na wiadomości mailowe od kapitanów grup czekamy do wtorku, 10 listopada, do godziny 12:00. Trzydzieści pierwszych drużyn, których kapitanowie do 23 października dokonają prawidłowego zgłoszenia do wyzwania otrzyma od AKTYWNEJ WARSZAWY flagę Polski. Można z nią pobiec, traktując jako pałeczkę sztafetową przekazywaną sobie przez zawodników.

- To kolejna nasza inicjatywa, w której na pierwszym planie stawiamy na podtrzymanie aktywności sportowej, integrację środowiska oraz odwołanie do wydarzeń  z przeszłości, które wpływają na naszą codzienność – mówi Maciej Mroczek,  p.o. Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. – Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich roku nie tylko nie stracimy motywacji, lecz wręcz pokażemy, co jest naszą biegową siłą – dodaje dyrektor Mroczek.

Dołączyć bezpłatnie do wydarzenia można tutaj https://tiny.pl/7p417 Zasady Wyzwania Drużynowego znajdują się tutaj: https://tiny.pl/7p8kq

Karol Adamaszek Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez tel kom.: +48666085543 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Napisane przez październik 05 2020

27.09 20 Mijający weekend przyniósł nam wiele sportowych wrażeń,

W szczególności dzięki gonitwom koni czystej krwi arabskiej. Nagrodę PZHKA zwyciężyła faworytka Hefira Grand. Z kolei najważniejszą gonitwę dla klaczy arabskich, Nagrodę Gazelli, Mlechy i Sahary (Oaks) wygrała Atilla.

Dzień wyścigowy 35. – 26.09.2020 - Mantaa postraszyła Hefirę Grand. Eldas z rekordem toru

W najważniejszym wyścigu dnia, o Nagrodę PZHKA, zwyciężyła faworytka Hefira Grand po zaciętej walce z Mantaą. Eldas ustanowił rekord toru na 1400 m. Gonitwę dla dwuletnich debiutantów polskiej hodowli wygrał syn Infamii – Exostar.

Dzień wyścigowy 36. – 27.09.2020 - Adam Wyrzyk i Szczepan Mazur z kolejnym laurem

Oaks dla klaczy arabskich wygrała trenowana przez Adama Wyrzyka i dosiadana przez Szczepana Mazura Atilla. Dzięki temu trenerski czempion dokonał niesamowitego wyczynu wygrywając Derby i Oaks dla koni obu ras w jednym sezonie! W rywalizacji dwuletnich folblutów polskiej hodowli doszło do małej niespodzianki – uważany za bitego faworyta Falvio w walce uległ klaczy Province of Frost o nos.

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonych informacjach prasowych.

W poniższym linku znajdziecie Państwo video z gonitw oraz zdjęcia.

MATERIAŁY PRESS/FOTO/VIDEO: https://drive.google.com/drive/folders/1N_ihvA6v6EqbCHNINiEhvcc0ZRodgV_y?usp=sharing

Zwracam się z prośbą o oznaczenie materiałów zdjęciowych względem źródła:

FOTO – fot. Tor Wyścigów Konnych Służewiec

VIDEO – Dzięki uprzejmości Toru Wyścigów Konnych Służewiec (materiał video udostępniamy z możliwością własnego montażu)

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Jakub Kaczmarek Kierownik Zespołu Zespół Marketingu i Komunikacji Tor Wyścigów Konnych Służewiec 519 008 851 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TOTALIZATOR SPORTOWY Sp. z o.o.

03-728 Warszawa, ul. Targowa 25, Tel. +48 22 518 22 00; +48 22 518 23 20; Faks +48 22 818 51 83,

NIP: 525-00-10-982; KRS: 0000007411; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy;

Kapitał zakładowy Spółki 279.142.000 zł, Bank PKO BP S.A. Warszawa 48 1020 1042 0000 8902 0014 8270,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.totalizator.plwww.lotto.pl

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Napisane przez październik 04 2020
26 i 27  09 20    pobiegnie  42. PZU ORLEN Maraton Warszawski,
Miało być 42 na 42. Czterdzieści dwa na czterdziesty drugi. Czterdziestu dwóch bohaterów, czterdzieści dwa wyjątkowe wydarzenia, czterdziestu dwóch najwspanialszych wolontariuszy – i tak dalej. Wyszedł – najdziwniejszy maraton w historii maratonów. Biegaliście kiedyś maraton na 5-kilometrowej pętli? Część z Was pewnie tak. A startowaliście kiedyś w maratonie, który składał się z czterech osobnych tur? Pewnie nie, ale może ktoś, kiedyś. A w biegu, w którym organizator zniechęca do kibicowania? Też trzeba byłoby się dobrze rozejrzeć. No to może bieg, w którym aby wystartować, trzeba sobie najpierw dać zmierzyć temperaturę? Nawet jeśli – to czy kiedyś ktoś startował w biegu, który miał te wszystkie elementy, i jeszcze parę innych, równie dziwnych? Na sto procent nie. Witamy na 42. PZU ORLEN Maratonie Warszawskim! Dawno nie byliśmy tak szczęśliwi, że możemy zorganizować bieg. Jakikolwiek. Cieszy nas każde z tysiąca nazwisk na liście startowej – bardziej chyba niż siedem i pół tysiąca na jubileuszu przed dwoma laty. Ba, cieszy nas tych parę tysięcy, które nie przyjadą do Warszawy, bo biegają koło domu. Tak, świat stoi na głowie. Kto wie, jak długo jeszcze. Ale wśród rzeczy, które trwają, jest Maraton Warszawski. Nieprzerwanie od 1979 roku. Jesteśmy dumni, że razem z Wami – tymi obecnymi na linii startu w Warszawie i tymi biegającymi po parku przy domu – tworzymy jego historię. Ta zapisana w roku 2020 będzie 
Przy wejściu na teren wydarzenia prowadzony będzie pomiar temperatury. Jest również obowiązek noszenia maseczek.
Poniżej lokalizacja oraz godziny otwarcia biura prasowego.  BIURO PRASOWE: Plac Teatralny w Warszawie
Godziny otwarcia:  26 września (sobota) w godzinach 14:00 – 20:00.   27 września (niedziela) w godzinach 07:00 – 20:00.
Program 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego
Plac Teatralny, Warszawa  SOBOTA 26.09.2020 15:00 – otwarcie miasteczka biegowego dla I tury 16:00 – start pierwszej tury
22:30 – zakończenie I tury 23:00 – otwarcie miasteczka biegowego dla II tury 
NIEDZIELA 27.09.2020   0:00 – start II tury 6:30 – koniec II tury 7:00 – otwarcie miasteczka biegowego dla III tury 8:00 – start III tury (w tej turze pobiegną faworyci do zwycięstwa w 42. PZU ORLEN Maratonie Warszawskim) 12:00 – koniec III tury; otwarcie miasteczka biegowego dla IV tury 13:00 – start IV tury 16:00 – dekoracja zwycięzców 19:00 – koniec IV tury
Więcej informacji: http://maratonwarszawski.com/
Kontakt sobota:  Paulina Guzowska  tel. 531 395 714 Partner of Promotion
Kontakt niedziela: Rafał Roguski tel. 510 726 215 Partner of Promotion
Paulina Raczkowska tel. 503 067 980 Partner of Promotion
Pozdrawiam serdecznie,  Paulina Guzowska  ACCOUNT EXECUTIVE
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora 
Informacja ....
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Pozostając z wyrazami szacunku,
Pozdrawiam ;
Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko
Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz
PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk
Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska
Kontakt dla mediów ;  Anna Abbas
 
Napisane przez wrzesień 28 2020

Firma Auto Chrobok Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy, REKLAMA
Firma Auto Chrobok powstała w 1997r. Od tego czasu prężnie działamy odpowiednio poszerzając swoje kompetencje oraz obszary funkcjonowania. Podstawowym profilem naszej firmy jest sprzedaż narzędzi uznanych marek Boxo i Mannesmann. Narzędzia marek Boxo i Mannesmann doceniło już ponad milion zawodowych mechaników, stacji serwisowych czy centrów obsługi pojazdów. Jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznymi dystrybutorami najlepszych marek narzędziowych w Polsce.

Nasze doświadczenie w sprzedaży oraz doskonała orientacja na potrzeby naszych klientów pozwoliło nam wprowadzić na Polski rynek wyposażenie medyczne sygnowane znanymi i cenionymi na całym Świecie markami Bailida i Yongfa. Oferta marek Bailida oraz Yongfa skierowana jest głównie do służby zdrowia, klinik czy ośrodków rehabilitacji gdzie dobra jakość oraz wysoka niezawodność jest szczególnie ważna dla pacjentów w procesie rehabilitacji czy powrotu do zdrowia. 

Jesteśmy jedynym i oficjalnym importerem marek Bailida i Yongfa na terenie Polski.

Gwarantujemy niezawodność naszych produktów i personel, który dołoży wszelkich starań do wyboru optymalnego produktu oraz błyskawicznej realizacji zamówienia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ; Auto Chrobok - Brunon Chrobok FIRMA CHROBOK Brunon Chrobok ul. M.C. Skłodowskiej 2 41-947 Piekary Śląskie NIP: 6451540115 ING Bank Śląski: 02 1050 1230 1000 0023 0969 6926

Sprzedaż łóżek i wózków medycznych: Dawid Duch kom: 691-691-342 tel: (032) 381-80-42 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marketing i sprzedaż wózków medycznych: Damian Irla 694-413-168 fax: (032) 381-80-47 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Reklamacje i zamówienia:Janusz Okoń Grzegorz Kępny kom: 516-485-358tel: (032) 381-80-45 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Import: Anna Jocher kom: 602-614-392 tel: (032) 381-80-42 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Księgowość: tel: (032) 381-80-43 fax: (032) 381-80-47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     www.autochrobok.com.pl www.autochrobok.com.pl

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora ;

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

Strona 1 z 2
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.