Thursday, October 6, 2022

Gala 15

Napisane przez październik 04 2022

Jak co roku, o tym, kto zdobędzie statuetkę „Serce dla Zwierząt”, zdecydują internauci. Zagłosuj na jednego z ośmiorga nominowanych do nagrody.

Każdy głos jest cenny!

Serce dla Zwierząt – plebiscyt portalu Psy.pl już po raz dziewiętnasty!

Ależ ja nie robię nic nadzwyczajnego!” – to słowa najczęściej wypowiadane przez nominowanych do nagrody „Serce dla Zwierząt”, kiedy zaskoczeni dowiadują się o swojej nominacji. Jednak osoby, które ich rekomendują, oraz my, redakcja portalu Psy.pl, właśnie takich ludzi, raz do roku, staramy się znaleźć: skromnych, dobrych, oddanych sprawie, działających na różne sposoby, ale zawsze dla dobra zwierząt, i co najważniejsze, bez rozgłosu. Bo taka jest właśnie idea tej jedynej w Polsce, prestiżowej nagrody.

Każde uratowane przez państwa istnienie jest wielkim wymiarem waszego człowieczeństwa. Gdyby więcej osób patrzyło sercem, to świat byłby lepszy w każdym wymiarze – powiedział w swojej laudacji na cześć zwycięzcy plebiscytu w 2017 roku, fundacji Ja Pacze Sercem, dziennikarz Krzysztof Ibisz.

redaktor prowadząca Joanna Żołnierkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
redakcja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
reklama Tel. 666 451 672 Anna Cichocka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Napisane przez październik 04 2020

15-16 09 20 GALA 20.00 VIII Cashless Congress InterContinental

www.cashlesscongress.pl Program VIII Cashless Congress POLSKA EUROPEJSKIM LIDEREM W TRANSFORMACJI GOSPODARKI I NOWOCZESNYCH ROZWIĄZANIACH PŁATNICZYCH”

20.00 GALA DAWID KACPRZAK Project Manager 534 513 972 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB)  – inicjator przedsięwzięć mających na celu zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego w Polsce. Identyfikacja barier rozwoju rynku, szukanie rozwiązań ograniczających bariery oraz proponowanie kierunków zrównoważonego rozwoju to jedne z najważniejszych zadań FROB. Działania podejmowane w obszarach: informacyjno-edukacyjnym, legislacyjnym oraz analitycznym pozwalają wskazywać korzyści dla przedsiębiorców i zrzeszających ich organizacji, administracji rządowej i instytucji nadzoru finansowego, organizacji płatniczych, banków oraz agentów rozliczeniowych. Zdaniem FROB, konsumenci będący użytkownikami elektronicznych instrumentów płatniczych powinni być głównymi beneficjentami korzyści wynikających z rozwoju polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

9.00 Uroczyste otwarcie VIII Cashless Congress

Robert Łaniewski – Prezes Zarządu, Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego
‣Mieczysław Groszek – Prezes Zarządu, Fundacja Polska Bezgotówkowa
‣Tadeusz Kościński – Minister Finansów
‣Zdzisław Sokal – Doradca Prezydenta RP

Wpływ płatności bezgotówkowych na ograniczanie szarej strefy i luki podatkowejGotówkowa szara strefa i jej źródła
‣Płatności elektroniczne jako narzędzie ograniczające szarą strefę i zwiększające dochody sektora finansów publicznych ‣ Polska na tle innych krajówProwadzący: ‣ Marek Rozkrut – Partner / EY Poland Chief Economist | Head of Economic Analysis TeaMPotrzeby polskiej gospodarki i społeczeństwa w dobie transformacji cyfrowej
Największe wyzwania cyfryzacji polskiej gospodarki 
Ograniczenia budżetowe a pragnienia decydentów; 
Sektor bankowy wspierajacy powszechną cyfryzację Polski
Moderator: 
Piotr Arak – Dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego
Paneliści:
Paweł Jaroszek – Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Karol Okoński – Managing Director | Cybersecurity Lead for Public Sector (PL & CEE), PwC
Jan Sarnowski – Wiceminister Finansów
Leszek Skiba – Prezes Zarządu, Bank Pekao

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Napisane przez wrzesień 27 2020

 „ARKADIA – 15 URODZINY”   ARKADIA – PODSTAWOWE INFORMACJE

Arkadia jest najważniejszą inwestycją Grupy ERE/BEG w Polsce. Jej otwarcie, jako pierwszego warszawskiego centrum handlowego po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, miało znaczenie symboliczne. W realizacji tej inwestycji uczestniczył międzynarodowy zespół projektantów i liczne polskie firmy wykonawcze. Dla wielu firm handlowych, zarówno polskich jak i zagranicznych, Arkadia stała się miejscem stworzenia flagowego sklepu. Wiele szyldów, dzięki lokalizacji w Arkadii, zaistniało po raz pierwszy na rynku warszawskim, a nawet w Polsce. Centrum stało się miejscem codziennej pracy dla około trzech tysięcy osób.

Budowę centrum handlu i rozrywki Arkadia rozpoczęto w czerwcu 2002 roku. Pierwsi klienci przekroczyli próg centrum 20 października 2004 roku.

Głównym inwestorem jest ERE Group. Projektem zarządzają BEG INGENIERIE POLSKA

i CEFIC POLSKA, CEFIC Polska zajmuje się również komercjalizacją powierzchni. Całkowity koszt inwestycji, zarówno ze strony ERE, jak i operatorów, wyniósł ok. 265 milionów euro. Właścicielem centrum jest podległa ERE Group spółka Gdańsk Station Shopping Mall.

Handlowa Arkadia to około 230 sklepów, usytuowanych pod jednym dachem i wygodnie rozmieszczonych na dwóch poziomach. Każde piętro Arkadii ma charakterystyczny wiodący profil:

  • parter to przede wszystkim miejsce codziennych zakupów: mieszczą się tu: hipermarket, artykuły sportowe, wyposażenie domu – sprzęt gospodarstwa domowego, multimedia, meble, artykuły dekoracyjne. Również na parterze znajduje się pięć restauracji z oddzielnym wejściem od frontu budynku wraz z ogródkiem, dostępnych niezależnie od godzin otwarcia centrum,

  • pierwsze piętro to moda i dodatki, czyli „fashion”. Tutaj znajdują się głównie sklepy odzieżowe tworzące Świat Mody. Specyfiką Arkadii jest przeznaczenie na modę całego pierwszego piętra. Odpowiedni dobór sklepów zapewnia konsumentom szeroką, przekrojową ofertę, zarówno w segmencie młodzieżowym jak i rodzinnym, a także wybrane marki z tzw. „górnej półki”. Na tym samym poziomie znajduje się również food court (ogródek restauracyjny) z ofertą 9 restauracji i kawiarni,

  • drugie piętro to rozrywka - multiplex Cinema City z 15 ekranami.

Napisane przez wrzesień 27 2020
Gala  Wybitny Agroprzedsiębiorca RP  2020 , właściciele szkółki drzew ozdobnych w Końskowoli Lucjan i Grzegorz Kurowscy.
 
O tytuł mogli się ubiegać przedsiębiorcy, którzy wcześniej uzyskali już tytuł "Wzorowego Agroprzedsiębiorcy RP", a ich wyniki są na poziomie europejskim. Lucjan i Grzegorz Kurowscy - ojciec i syn - są właścicielami firmy założonej w 1960 r., która zajmuje się produkcję krzewów i roślin ozdobnych. Obecnie w szkółce znajduje się ok. 2 tys. gatunków i odmian drzew. 70 proc. produkcji wysyłane jest na eksport, głownie do Rosji i na Ukrainę.
Dziewięciu laureatom konkursu przyznano tytuł "Wzorowego Agroprzedsiębiorcy 2011". Są to: Ireneusz Dymarski - dyrektor Zakładu Doświadczalnego w Pawłowicach zajmującego się hodowlą bydła; Paweł Krajmas - dyrektor Zakładu Mięsnego Jasiołka w Dukli; Arkadiusz Nowicki - prezes firmy Metalbud-Nowicki w Rawie Mazowieckiej produkującej maszyny dla przetwórstwa mięsa; Felicjan Pikulik - prezes Stadniny Koni w Dobrzyniewie; Elżbieta i Wojciech Pysiak - właściciele gospodarstwa rolnego i przydomowej masarni w Zdziechowicach; Elżbieta i Sławomir Wiesiak, właściciele firmy cateringowej Janex w Warszawie; Andrzej Wiśniewski - rolnik ze Sławkowa, Mieczysław Zaremba - prezes Rolniczego Kombinatu Spółdzielczego Bądecz oraz Stanisław Zymon - właściciel Szkółki Krzewów Ozdobnych w Tłokini Wielkiej.
Tytuł "Promotor Agrobiznesu RP 2011" przypadł prezesowi Banku Spółdzielczego w Dusznikach Wojciechowi Jujeczce oraz dyrektorowi Instytutu Ochrony Roślin Markowi Mrówczyńskiemu.
"Agroprzedsiębiorcą RP Wszechczasów" został prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej Kazimierz Śnieżek. Tytuł ten może dostać osoba działająca w branży żywnościowej, która otrzymała wcześniej tytuł wybitnego agroprzedsiębiorcy i pracuje w zawodzie ponad 50 lat.
 
Celem konkursu jest nagradzanie przedsiębiorców rolnych, którzy mają znaczące dokonania w prowadzonych przez siebie agrofirmach. Organizatorem konkursów jest redakcja magazynu "Agro". Konkursowi patronował w tym roku wicemarszałek Sejmu Eugeniusz Grzeszczak i minister rolnictwa Marek Sawicki.
Napisane przez maj 18 2018

Dobry początek roku dla Agencji POWER.


Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma" i „Tygrysem Biznesu"
W lutym 2018 roku Agencja POWER odebrała dwie ważne dla niej nagrody „Solidnej Firmy" i „Tygrysy Biznesu".
Agencja została nagrodzona już 3 raz w konkursie „Solidna Firma" i otrzymała Srebrną Statuetkę.
Gala rozdania certyfikatów dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel w Centrum Warszawy.
Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Certyfikaty opatrzone są oryginalnymi podpisami członków Kapituły Programu. Certyfikat został zaprojektowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.
Agencja POWER otrzymała nagrodę za propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne; propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych.
Promowanie firm przestrzegających praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.
Agencja POWER terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami, terminowo reguluje płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych, nie ma wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności, przestrzega prawa pracy oraz zasad BHP, przestrzeganie prawa konsumenta i nie ma zobowiązań reklamacyjnych.
Statuetkę odebrał w imieniu firmy: Piotr Pitura – Senior Incentive Manager Agencji
16 lutego natomiast w Hotelu Sheraton w Warszawie podczas Wielkiej Gali Biznesu Agencja POWER – od lat laureat nagród „Firma Roku" została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem przez Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę „Tygrysy Biznesu"
Statuetka „Tygrysa Biznesu" to silne osobowości sukcesu, które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znaczącym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm.
Otrzymanie Statuetki dla Agencji POWER jest uhonorowaniem pozycji na rynku, jej wkładu w rozwój rynku oraz autorytetu jakim cieszy się firma wśród Klientów, podwykonawców oraz pracowników.
Statuetka Tygrysy Biznesu to prestiżowe wyróżnienie przyznawane wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia.
Statuetkę odebrali w imieniu Agencji – Olga Krzemińska-Zasadzka – /managing director/ oraz Piotr Zasadzki /event &Incentive director/.
Zapraszamy www.agencjapower.pl; www.powersport.pl www.dmcwarsawpoland.com
Z wyrazami szacunku / Kind regards, olga-krzeminska-zasadzka-2017 Olga Krzemińska-Zasadzka Managing Director komórka: +48 500 129 444 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. cid:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
POWER SP. Z O.O. ul. Kowalczyka 1 lok. 31 03-193 Warszawa, Polska telefon: +48 22 224 59 83 strona: agencjapower.pl powersport.pl dmcwarsawpoland.com

Strona 1 z 2
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.