Sunday, October 1, 2023

13 06 22   Zawody Wędkarskie  Z LAURĄ ŁĄCZ

13 06 22 Zawody Wędkarskie Z LAURĄ ŁĄCZ

Dział: Inne Napisane przez  październik 07 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Już po raz XX  odbyły się Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza. Podobnie jak w ubiegłym roku gospodarzem imprezy było "Rancho pod Bocianem" w Przypkach koło Tarczyna, a organizatorką Gabriela z „Klanu” czyli znana i lubiana aktorka Laura Łącz, córka patrona imprezy.

Zawodnicy dopisali jak zawsze , tym bardziej, chętnie spotkali się z kolegami z branży. Impreza odbyła się we wspaniałych okolicznościach przyrody , a Laura Łącz zadbała o bezpieczeństwo , w czym pomogła jej firma SI-Tech Pawła Supryna , dostarczając dla wszystkich zawodników i obserwatorów środki do dezynfekcji dłoni. Rywalizacja była zaciekła, choć niestety , ryb w tym roku było wyjątkowo mało. - Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie mój ojciec, Marian Łącz. - Tata lubił przebywać na łonie przyrody. Teatr Polski miał ośrodek w Zgonie na Mazurach. Ojciec - nawet, gdy dostawał domek kempingowy - budował przed nim namiot z gałęzi, miejsce grillowe i codziennie wypływał łowić ryby. Często odwiedzał go w Zgonie Witek Pyrkosz. Czasem szukał "Makusia", ale nie mógł znaleźć, bo "Makuś" siedział na środku jeziora w łódce w stroju niedbałym, z zielonym liściem na nosie, zupełnie do siebie niepodobny. Wcześnie pokazał mi, jakie to fajne. Ale jako młoda kobieta nie byłam tym aż tak zafascynowana. Podobnym do taty człowiekiem okazał się mój mąż, Krzysztof Chamiec . I to właśnie on zabierał mnie już regularnie na grzyby do lasu czy na ryby. Zaszczepił tę pasję również naszemu synowi- opowiada Laura Łącz. O udanych połowach w tegorocznych zawodach może mówić zaledwie 60 zawodników!

    Pozdrawiam serdecznie  Laura Łącz  Agencja Artystyczna „Laura”   tel: 601 36 62 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany październik 07 2022
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.