Saturday, June 22, 2024

31 05 22   X Jubileuszowy Cashless Congress

31 05 22 X Jubileuszowy Cashless Congress

Dział: Konferencje Napisane przez  wrzesień 29 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

31 05 22 X Jubileuszowy Cashless Congress

przeszedł już do historii, w której zapisał się złotymi literami. Ponad 700 uczestników było świadkami i bohaterami nieprawdopodobnej wymiany wiedzy z ekspertami rynku, prezentującymi swoje dokonania i dyskutującymi w trakcie paneli.

31 maja i 1 czerwca to były szalone dwa dni. Dziękuję wam wszystkim za obecność, otwartość, energię i żywiołowość, która znalazła ujście w gościnnych progach hotelu Intercontinental w Warszawie, w czasie X edycji #CashlessCongress.

Cieszę się, że w pełni zrealizowaliśmy fantastyczną i bogatą agendę Kongresu. Kolejny raz pokazaliśmy, że mamy unikatowy ekosystem współpracy sektora prywatnego, świata nauki oraz administracji publicznej.

Widzę mnóstwo efektów synergii, które są mocno zauważalne na styku świata płatności i usług wspierających nowoczesnych przedsiębiorców. Jestem dumny, że to właśnie podczas tej edycji kongresu miała miejsce premiera absolutnie przełomowego rozwiązania akceptacji płatności BLIK na kasie fiskalnej online.

Czuję też niesamowitą odpowiedzialność za utrzymanie w przyszłości poziomu programu Kongresu i sprostanie oczekiwaniom branży płatniczej. Zapewniam, że zrobimy wszystko, aby każdy kolejny Cashless Congress był jeszcze lepszy i bardziej atrakcyjny merytorycznie.

I pamiętajcie proszę, że CashlessCongress to przede wszystkim Wy, ludzie i firmy, wspierający tę inicjatywę i dający z siebie wszystko, by budować jej sukces i znaczenie na polskim rynku płatniczym.

Bardzo dziękuję Radzie Programowej X Cashless Congress, która pod kierunkiem Przewodniczącego Mieczysława Groszka i Honorowego Przewodniczącego Tadeusza Kościńskiego wypracowała interesujący i bogaty program – tym samym podtrzymując tradycję wysokiej jakości merytorycznej naszego Kongresu.

Dziękuję wszystkim partnerom Kongresu, bez których nasze wydarzenie nie mogłoby się udać – partnerowi głównemu Kongresu firmie PSP BLIK, partnerowi merytorycznemu Fundacja Polska Bezgotówkowa, partnerom platynowym: Mastercard, Paytel, PWPW, Polskie ePlatności a także wszystkim partnerom

złotym: firmom Stripe, Blue Media, Ingenico, SunMi, TAG Systems, PARP, KIR, Przelewy24, Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, ZUS.

Robert Łaniewski <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Jakub Jankowski <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

609 088 083 www.frob.pl ul. Kruczkowskiego 4b/13, 00-412 Warszawa

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 29 2022
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.