Tuesday, March 5, 2024

9 03 22       XIII  edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo 2022.

9 03 22 XIII edycja konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo 2022.

Dział: Konferencje Napisane przez  październik 04 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W hotelu The Westin Warsaw, miała miejsce Podczas czterech paneli dyskusyjnych oraz trzech prezentacji, zaproszeni eksperci omówili najważniejsze kwestie dotyczące sektora budowlanego, kolejowego, transportowego oraz infrastrukturalnego. Zwieńczeniem wydarzenia była wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w ww. branżach. W tym roku wieczorna gala z racji dramatycznych wydarzeń na Ukrainie, miała charakter bardziej emocjonalny za sprawą wystąpienia Ks. Augustyńskiego, który był przedstawicielem jednego z Patronów Społecznych Konferencji.

Wydarzenie zainaugurowało wystąpienie Pana Piotra Uścińskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Minister Uściński w swoim przemówieniu, nawiązując do tragicznej sytuacji na Ukrainie podkreślił jak wielką i znaczącą pracę wykonuje Polska przy pomocy Ukraińcom uciekającym przed wojną. Dużą cześć swojego wystąpienia, Minister poświęcił branży budowlanej, polityce mieszkaniowej oraz aspektom prawnym związanych z budową domu, podkreślając jak istotne jest aby wszelkie formalności związane z budową zostały maksymalnie uproszczone.

Po wystąpieniu Ministra Piotra Uścińskiego rozpoczął się pierwszy panel dyskusyjny pt. „Zamówienia publiczne”, który moderował Pan Jan Styliński – Prezes Zarządu, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. W dyskusji udział wzięli: Anna Szymańska – Radca Prawny, Partner w warszawskim biurze Dentons, Łukasz Górny – Radca Prawny, Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych, Dyrektor Departamentu Rozwoju EIB S.A., Cezary Łysenko – Dyrektor Budownictwa Infrastrukturalnego, Budimex S.A., Hubert Nowak – Prezes, Urząd Zamówień Publicznych. Prelegenci w ciekawy i przystępny sposób poruszyli najważniejsze zagadnienia dotyczące zamówień publicznych. Omówione zostały kwestię legislacyjne oraz trudności w sektorze zamówień publicznych, z którymi trzeba się jeszcze zmierzyć.

Adres biura: ul. Jarosława Dąbrowskiego 67/2 02-561 Warszawa Telefon: +48 504 296 185

Współpraca Partnerska/Konferencje: Mirosław Witkowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 510-105-474

Media i Patronaty: Janusz Gil Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 570-105-464

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Czytany 584 razy Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany październik 04 2022
Zaloguj się, by skomentować
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.