Saturday, June 22, 2024

12 06 22  Zbliżający się IRONMAN POLAND

12 06 22 Zbliżający się IRONMAN POLAND

Dział: Sport Napisane przez  październik 14 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

12 06 22 Zbliżający się IRONMAN POLAND to najważniejsze święto dla pasjonatów triathlonu.

Dla wielu z nich ikoną jest Jerzy Górski, mistrz świata w podwójnym IRONMAN'ie, który w latach 90. zdobył złoto na zawodach w Stanach Zjednoczonych. Już 11 i 12 czerwca będzie można go spotkać w Multimedialnym Parku Fontann, w strefie EXPO warszawskiej edycji zmagań.

Triathlon z roku na rok zdobywa coraz większe rzesze fanów w Polsce i za granicą. Dla rodaków niekwestionowaną legendą tego sportu jest Jerzy Górski – mistrz świata w podwójnym IRONMAN’ie z 1990 r. w Huntsville, któremu aktywność fizyczna pomogła odbić się od narkotykowego dna. Na podstawie jego historii powstał film „Najlepszy”, który inspiruje do przełamywania własnych słabości i pracy nad sobą poprzez sport. Najbliższy weekend to świetna okazja do spotkania z Jerzym Górskim, który będzie zagrzewać do walki uczestników IRONMAN POLAND w Warszawie.

– Rywalizacja w triathlonie to coś więcej niż walka o podium – to zmierzenie się z samym sobą, swoimi ograniczeniami. Cieszę się, że mogę być częścią wydarzenia inaugurującego tegoroczny cykl startów w Polsce, choć nie z perspektywy zawodnika, tylko kibica. Wiem, jak ciężkie bywa przygotowanie do zawodów, ale też jak wspaniałe uczucie wolności daje sport, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmowy i wymiany doświadczeń – zachęca Jerzy Górski.

Atrakcje dla zawodników i nie tylko

Porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy po prostu zbić piątkę z legendą triathlonu będzie można 11 i 12 czerwca od godziny 10:00 w strefie EXPO w STACJI True™ REGENERACJI. Jej inicjatorem jest true™ men skin care, polska marka zaawansowanych kosmetyków dla mężczyzn, stworzona przez triathlonistę. True™ – oficjalny partner IRONMAN Poland, przygotował dla odwiedzających darmowe atrakcje jak relaksujące masaże, możliwość przetestowania produktów, a także konkursy z nagrodami.

– Jako maratończyk i triathlonista jestem niezwykle szczęśliwy, że staliśmy się oficjalnym partnerem IRONMAN POLAND, a Jerzy Górski – człowiek ikona, będzie naszym gościem – mówi Maciej Adamaszek, twórca true™ men skin care. – W trakcie trzyletnich przygotowań do pełnego dystansu IRONMANa w Hamburgu, którego ukończenie postawiłem sobie jako cel przed 50 urodzinami, doświadczyłem negatywnych skutków sportu na własnej skórze. Dbanie o ciało, kondycje i lepsze wyniki, paradoksalnie powodowało, że zacząłem wyglądać gorzej. Notoryczne przesuszenie i podrażnienie skóry twarzy, spowodowane godzinami spędzonymi na basenie, rowerze i biegając, skłoniły mnie do zainteresowania się światem męskiej pielęgnacji i stworzenia kosmetyków. Zrozumiałem, że skuteczna pielęgnacja skóry jest tak samo ważna, jak regeneracja mięśni po treningu. Nasza twarz jest przecież naszą wizytówką – dodaje Maciej Adamaszek.

Czerwcowe zawody w Warszawie rozpoczynają tegoroczne wyścigi pod szyldem IRONMAN POLAND. Uczestników, którzy w stolicy wystartują na dystansie 70.3, czeka 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu. W ramach triathlonu odbędzie się też nieco krótsza rywalizacja 5150, gdzie do pokonania jest 1,5 km pływania, 40 km na rowerze oraz 10 km biegu. Kolejne wydarzenia odbędą się 7 sierpnia w Gdyni oraz 4 września w Poznaniu. Na wszystkich imprezach obecna będzie marka true ™ men skin care, która dba o skórę i regenerację zawodników przed i po starcie na STACJI True™ REGENERACJI.

Kontakt dla mediów: Katarzyna Zawadzka Tel.: + 48 796 996 240 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora       Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.