Friday, December 9, 2022

6 06 22   Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” 2022 – czekamy na Twój głos!

6 06 22 Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” 2022 – czekamy na Twój głos!

Dział: Gala Napisane przez  październik 04 2022 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Jak co roku, o tym, kto zdobędzie statuetkę „Serce dla Zwierząt”, zdecydują internauci. Zagłosuj na jednego z ośmiorga nominowanych do nagrody.

Każdy głos jest cenny!

Serce dla Zwierząt – plebiscyt portalu Psy.pl już po raz dziewiętnasty!

Ależ ja nie robię nic nadzwyczajnego!” – to słowa najczęściej wypowiadane przez nominowanych do nagrody „Serce dla Zwierząt”, kiedy zaskoczeni dowiadują się o swojej nominacji. Jednak osoby, które ich rekomendują, oraz my, redakcja portalu Psy.pl, właśnie takich ludzi, raz do roku, staramy się znaleźć: skromnych, dobrych, oddanych sprawie, działających na różne sposoby, ale zawsze dla dobra zwierząt, i co najważniejsze, bez rozgłosu. Bo taka jest właśnie idea tej jedynej w Polsce, prestiżowej nagrody.

Każde uratowane przez państwa istnienie jest wielkim wymiarem waszego człowieczeństwa. Gdyby więcej osób patrzyło sercem, to świat byłby lepszy w każdym wymiarze – powiedział w swojej laudacji na cześć zwycięzcy plebiscytu w 2017 roku, fundacji Ja Pacze Sercem, dziennikarz Krzysztof Ibisz.

redaktor prowadząca Joanna Żołnierkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
redakcja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
reklama Tel. 666 451 672 Anna Cichocka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.