Saturday, June 22, 2024

Team TOTAL

Team TOTAL

Dział: Sport Napisane przez  październik 15 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

Klaudia Podkalicka, czyli najszybsza Polka za kierownicą, Hubert Ptaszek – mistrz rajdów WRC w Szwecji i Sardynii, Adam Klimek – najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce oraz Patryk Mikiciuk – pasjonat i dziennikarz. Czterech ekspertów i miłośników motoryzacji tworzy Team TOTAL, by wspólnie dzielić się swoją wiedzą z polskimi kierowcami i mechanikami. Dla tych ostatnich powstała specjalna, pierwsza tego typu w Polsce, platforma internetowa Team TOTAL Pro.

 Team TOTAL to zespół specjalistów i pasjonatów czterech kółek, którzy wprowadzą polskich kierowców i mechaników w tajniki motoryzacji, nie tylko sportowej. Dzięki nim osoby zainteresowane tą tematyką poznają świat samochodów od podstaw, aż po najdrobniejsze szczegóły – a to wszystko z perspektywy jednego z najbardziej znanych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce, kierowców rajdowych i mechanika.

- Team TOTAL to grupa osób, dla których motoryzacja to pomysł i sposób na życie. Świat czterech kółek jest im doskonale znany dzięki własnym bogatym doświadczeniom w tej dziedzinie. Teraz podzielą się swoją pasją z innymi – warto skorzystać z wiedzy tak wyjątkowych ekspertów – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny TOTAL Polska.

 Przed członkami Team TOTAL motoryzacja nie ma żadnych tajemnic, o czym można się przekonać na www.teamtotal.com. Miłośnicy takiej tematyki znajdą na stronie informacje o najszybszych autach znanych marek sportowych, profesjonalnej konserwacji samochodu czy unikalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Nie zabraknie również ciekawostek: dowiemy się m.in. za co Polacy kochają motoryzację oraz jak zawodowi kierowcy radzą sobie za kółkiem.

 Zespół Team TOTAL tworzą: Klaudia Podkalicka, Hubert Ptaszek, Adam Klimek oraz Patryk Mikiciuk.

 

Jako doświadczony prezenter telewizyjny, Patryk Mikiciuk dysponuje szeroką wiedzą o wszelkich aspektach motoryzacji. Lubi opowiadać o swoich doświadczeniach, a grono jego wiernych słuchaczy cały czas rośnie. Patryk podpowie, na co zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu, jakich modeli unikać oraz jak przygotować się do zakupu pierwszego auta. Z fanami Team TOTAL podzieli się także najświeższymi nowinkami ze świata czterech kółek.

Klaudia Podkalicka i Hubert Ptaszek, jedni z najlepszych polskich kierowców rajdowych młodego pokolenia, odkryją przed fanami motoryzacji sekrety rajdów i WRC. Jaki jest sposób na osiąganie najlepszych czasów, jak bezpiecznie jeździć po polskich i europejskich drogach, czy hamowanie silnikiem się opłaca – to tylko niektóre z porad mistrzów.

Adam Klimek to filar Team TOTAL, który posiada zarówno bogatą wiedzę techniczną, jak i talent do jej przekazywania. Będzie on służyć radą i pomoże rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z samochodem. Z jego doświadczenia będą mogli skorzystać również specjaliści.

Uzupełnieniem działań Team TOTAL jest pierwsza w Polsce profesjonalna platforma dla mechaników i osób związanych zawodowo z motoryzacją www.teamtotalpro.pl.

 - Poprzez stworzenie profesjonalnej platformy chcemy pomagać osobom zawodowo związanym z motoryzacją. Team TOTAL Pro ma za zadanie wspierać właścicieli warsztatów w prowadzeniu ich biznesu, a mechaników – w ich codziennej pracy. To także miejsce, w którym można znaleźć szereg porad ekspertów oraz wymieniać się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Z platformy mogą korzystać również miłośnicy czterech kółek, poszukujący porad i inspiracji – dodaje Thibaud de Lisle.

 Aby dołączyć do platformy, należy zarejestrować się na stronie www.teamtotalpro.pl. Członkowie klubu mogą wziąć udział w programie lojalnościowym, a zebrane w nim punkty wymieniać na atrakcyjne nagrody.

 Więcej informacji o TOTAL Polska, Team TOTAL i Team TOTAL Pro można znaleźć tutaj:

www.total.com.pl

www.teamtotal.pl

www.teamtotalpro.pl

www.facebook.com/totalpolska

Kontakt dla mediów: Justyna Iżycka, ITBC Communication  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.: + (48) 22 250 49 20

 O Total Polska:  Total Polska działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych. Oferuje produkty dwóch znanych marek Total i Elf. W 2014 roku Total zajął trzecią pozycję na rynku środków smarnych. Od 2008 roku szybko rozwija się także sprzedaż asfaltów – aktualnie Total zajmuje trzecie pod tym względem miejsce w Polsce. Total Polska jest obecna także na rynku przemysłowych płynów specjalnych. Od 2010 roku Total prowadzi import oraz hurtową sprzedaż paliw. W 2015 roku koncern Total rozpoczął nowy rozdział swojej działalności w Polsce, inwestując w rozwój sieci stacji paliw.

www.total.com.pl

O Grupie Total: Total jest jednym z liderów rynku naftowo-gazowego na świecie. Prowadzi działalność w 130 krajach i jest głównym podmiotem w sektorze chemicznym. W Polsce Grupa Total jest obecna za pośrednictwem Total Polska.

www.total.com

 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 25 2016
Więcej w tej kategorii: ViP CROSS »
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.