Saturday, June 22, 2024

Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł 6 lutego 2017 r., godz. 19.00  hotel Sheraton

Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł 6 lutego 2017 r., godz. 19.00 hotel Sheraton

Dział: Gala Napisane przez  luty 07 2017 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Gala przyznania tytułów Tego, który zmienia polski przemysł 6 lutego 2017 r., godz. 19.00 hotel Sheraton


Redakcja Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl już po raz siedemnasty nada honorowe tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł".

Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału w wieczornej Gali lub bankiecie prosimy o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym opcji Gala.

Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł" jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. Wśród wyróżnionych w minionych kilkunastu latach były największe postaci polskiej polityki, liderzy gospodarki, największe polskie firmy, osoby i przedsiębiorstwa, których praca miała istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce: poprzez odważne konsolidacje i akwizycje, w ramach kooperacji z europejskimi liderami nowych technologii, czy w formule śmiałego rozszerzenia tradycyjnego portfolio produktów. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Niniejszym mamy zaszczyt przedstawić laureatów honorowego tytułu „Tego, który zmienia polski przemysł" A.D. 2016:
1. Tomasz Domogała i TDJ SA
2. Stalprodukt SA
3. Motoryzacja w Polsce (GM, FCA Poland SA, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.)
4. GE w Polsce
5. Griffin Real Estate
6. Polwax SA
7. PCC Rokita SA
8. Nowy Styl Group
9. Warbud SA

10. Creotech Instruments SA
Uroczystość przyznania tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł" odbędzie się 6 lutego 2017 r., o godz. 19.00 w warszawskim hotelu Sheraton, podczas Gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.  

 

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.