Thursday, October 6, 2022

Osobowości i Sukcesy Roku 2015 w Hotelu Marriott

Osobowości i Sukcesy Roku 2015 w Hotelu Marriott

Dział: Gala Napisane przez  październik 26 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

Osobowości i Sukcesy Roku 2015 w Hotelu Marriott

Uroczysta gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2015" przyciągnęła wiele znanych osób ze świata polityki, mediów, sztuki i biznesu. W poniedziałkowy wieczór wręczono nagrody osobom, które odznaczyły się wyjątkową kreatywnością i zaangażowaniem w swoją pracę.

W tłumie gości spotkaliśmy m.in. Tomasza Karolaka, Barbarę Kurdej-Szatan i Agnieszkę Dygant. Nagrody przyznano w kategoriach: polityka, sport, film, nauka, sztuka, moda, biznes i muzyka.

 

Najciekawsze miejsca w Polsce, społeczności lokalne, tradycja, kultura, niezwykłe wydarzenia. Do tego ciekawe historie, inspirujący ludzie oraz codzienne życie.

26 10 15  w Hotelu Marriott Al. Jerozolimskie 65/79  00-697 Warszawa  Pokój ze śniadaniem 399,60 PLN/doba tel. +48 22 630 55 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , statuetki odbiorą najwybitniejsze Osobowości , które swoją postawą w 2015 roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczymy w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczymy również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali zostaną również uhonorowane firmy, które w roku 2015 odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Tylko wyrazista Osobowość potrafi obronić swoje racje, potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie.

Wybitne Osobowości kształtują wszystko co nas otacza. Osobowości są ciekawe nieznanego, stawiają czoła wszystkiemu i wszystkim.

Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych.

Kreatywność, oryginalność i optymizm. Odniesienie sukcesu to wyznaczenie sobie celów i ich realizacja, czyli wiara w to co się robi i determinacja .

Miarą sukcesu nie musi być tylko wielkość przedsięwzięcia, wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy. Od malowniczej agroturystyki po luksusowy hotel, od małej fabryki kosmetyków po fabrykę samochodów, od niewielkiego salonu po luksusowe SPA.

Zawsze nasze Gale odbywają  się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Na Galach bawi się ok. 700 osób, w tym czołowi biznesmeni, artyści, dziennikarze i sportowcy. Nie brakuje również gości z zagranicy. Na Galę zostają zapraszani poprzedni laureaci Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”.

Oprócz wyśmienitej i luksusowej kuchni, specjalnie przygotowanej na ten wieczór oraz najlepszych trunków, nie brakuje licznych atrakcji. Występują gwiazdy polskiej sceny. Kulminacyjnym momentem jest wręczenie statuetek „Osobowości Roku” oraz „Sukcesy Roku”.

Zapraszamy do wyjątkowego Magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Mowa o modnym, biznesowo – lifestylowym kwartalniku, o szerokim zasięgu i nakładzie 6-7 tys. egzemplarzy. To pismo prezentujące ciekawe i oryginalne Osobowości, z różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego. Pismo dla ludzi sukcesu i o ludziach sukcesu, pismo o drodze, która do tego sukcesu prowadzi. Idealne dla biznesmenów i artystów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pismo jest „lekkie”, bez zadęcia. Dociera do prestiżowej grupy docelowej, która z przyjemnością kładzie je na blacie swojego biurka.

Polecamy  „Luksusowa Marka Roku 2015“

Zapraszamy do współpracy!  Redaktor Naczelny – Mariusz Pujszo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 601 283 089

Zastępca Redaktora Naczelnego – Wiola Gut  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 600 80 44 66

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Foto; Janusz Hejżykdło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora Foto; Janusz Hejżyk 

 

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 25 2016
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.