Saturday, June 22, 2024

20 09 2020  TV5 MONDE oferuje bogatą gamę filmów z napisami …...

20 09 2020 TV5 MONDE oferuje bogatą gamę filmów z napisami …...

Dział: Inne Napisane przez  październik 02 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
 
20 09 2020  TV5 MONDE oferuje bogatą gamę filmów z napisami …...
 
TV5Monde oferuje bogatą gamę filmów z napisami, relacje ze światowych imprez sportowych takich jak Tour de France, Top14 w rugby, filmy dokumentalne, programy dla młodzieży, programy kulinarne i design, teleturnieje, magazyny, talk shows oraz rzetelne serwisy informacyjne, frankofońskie i międzynarodowe.
Różnorodność programów zapewniają kanały partnerskie (France 2, France 3, France 4, France 5, France Ô, Arte France, RTBF, RTS, Radio-Canada, Télé Québec i TV5 Quebec Kanada), zakupy filmów i seriali.
TV5Monde produkuje również własne programy: «Wiadomości» oraz «64’ świat w języku francuskim», najczęściej oglądany francuski program informacyjny nadawany od października 2013 roku.
Własną produkcją jest także magazyn «300 milionów krytyków» istniejący od września 2014 roku, w którym Guillaume Durand wraz z wybitnymi francuskojęzycznymi dziennikarzami omawia najważniejsze wydarzenia ze świata kultury.
TV5Monde dociera do 291 milionów gospodarstw domowych na całym świecie, w 198 krajach. Posiada zlokalizowane terytorialne sygnały i gromadzi co tydzień średnio prawie 55 milionów widzów (skumulowana oglądalność tygodniowa).
TV5Monde od 20 lat rozwija bezpłatne, interaktywne narzędzie multimedialne do nauki i nauczania języka francuskiego na bazie swoich programów oraz własnych treści online.
Setki tysięcy nauczycieli języka francuskiego wykorzystuje w klasach językowych materiały dydaktyczne opracowane przez TV5Monde (apprendre.tv5monde.com i enseigner.tv5monde.com).
frenchtouchlabellevie.pl
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora ;
Informacja ....
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Pozostając z wyrazami szacunku,
Pozdrawiam ;
Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko
Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz
PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk
Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska
Kontakt dla mediów ;  Anna Abbas
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.