Tuesday, September 29, 2020

Kongresy 7

Napisane przez wrzesień 26 2020

22 05 19 Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2019

Modernizacja technologiczna bankowości spółdzielczej jest konieczna – podkreślił Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich w wystąpieniu rozpoczynającym obrady Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2019.

Aby skuteczniej realizować to odpowiedzialne zadanie, przedstawiciele banków zrzeszających, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych i Związku Banków Polskich oraz dostawcy rozwiązań IT podpisali podczas Forum list intencyjny o współpracy w zakresie wykreowania jednolitych standardów informatycznych dla sektora oraz stworzenia narzędzi zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa.

Dokąd zmierza światowa i polska bankowość? – zapytał prezes ZBP. Wskazał on, iż wśród obecnych trendów mamy z jednej strony dążenie do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa świadczonych usług i mnogość regulacji sektorowych, z drugiej natomiast coraz silniejszy nacisk na wygodę i prostotę korzystania z usług finansowych oraz dostęp do własnego rachunku bankowego w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Jak w tych realiach odnajduje się bankowość spółdzielcza? Niestety, w wielu obszarach daje się zaobserwować sukcesywny spadek konkurencyjności lokalnego sektora finansowego. Jednym z największych problemów jest konsekwentnie malejąca liczba udziałowców bankowych spółdzielni, co stanowi niekorzystny ewenement na tle innych krajów europejskich, w których bankowość spółdzielcza stanowi istotną siłę.

Napisane przez maj 18 2018

15-17 03 18 1st World Congress of Trichoscopy i sympozjum All About Hair and Nails

Napisane przez październik 14 2015

CLOCHEE Konferencja Prasowa…Warszawa

Większość z nas marzy o tym, by zawodowo robić to co sprawia mu przyjemność i fascynuje. Z takiej potrzeby i marzeń powstała marka Clochee. Zajmujemy się tym co kochamy, co nas interesuje i na czym się znamy. Chcemy dzielić się tym z Wami.

Napisane przez czerwiec 03 2015

Wiosenny Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na stałe wpisał się w kalendarz spotkań lekarzy z całej Polski zainteresowanych aspektami estetycznymi w medycynie. Stowarzyszenie raz w roku organizuje spotkanie dla Lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny.

Napisane przez wrzesień 24 2016

11-12  09 15 Kongres Kobiet   

VII Kongres Kobiet już za nami!

To wielkie wydarzenie pod hasłem: „Jak nie my, to kto? Jak nie teraz, to kiedy?“, na które zarejestrowało się blisko osiem tysięcy kobiet (i mężczyzn) z całej Polski, miało miejsce 11 i 12 września na Torwarze.

Reklama 1
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Reklama 4

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.