Saturday, June 22, 2024

Ostra walka VERVA Racing Team w Austin

Ostra walka VERVA Racing Team w Austin

Dział: Sport Napisane przez  wrzesień 28 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

Ostra walka VERVA Racing Team w Austin

Kuba Giermaziak ukończył pierwszy wyścig w Austin na torze Circuit of the Americas na jedenastym miejscu. Po incydencie z Earlem Bamberem na ostatnim okrążeniu Polak utracił czwartą pozycję. Pierwsza odsłona tegorocznego finału Porsche Supercup okazała się pechowa dla naszego rodaka.

Dzisiejsze zawody zaczęły się dla kierowcy VERVA Racing Team bardzo dobrze. Kuba świetnie wystartował i przez króki czas jechał na pozycji lidera. Na kolejnych okrążeniach nasz rodak toczył emocjonującą walkę z rywalami. Mimo problemów z oponami utrzymywał się na wysokim, czwartym miejscu. Niestety na ostatnim okrążeniu Polak wspierany przez PKN Orlen zaliczył pechowe starcie z Earlem Bamberem.

Jednak to nie koniec emocji związanych z Porsche Supercup w ten weekend. W odróżnieniu od innych rund, finał w Austin składa się z dwóch wyścigów. W jutrzejszych zawodach Kuba wystartuje z piątej pozycji i będzie walczyć, aby mocnym akcentem zakończyć sezon. Nasz rodak w dalszym ciągu liczy się w walce o mistrzostwo. Kierowca VERVA Racing Team traci do pierwszego miejsca 14 punktów, ale przy tak zaciętej stawce wszystko może się zdarzyć.

Kuba Giermaziak: "Zaliczyłem dzisiaj bardzo dobry start. W początkowej fazie wyścigu byłem w stanie utrzymywać tempo dzisiejszego zwycięzcy -  Nickiego Thiima, który jako jedyny jechał na świeżym ogumieniu. Niestety później zaczęły się problemy z naszymi oponami, których się nieco obawiałem. Zmusiło mnie to do obrony i rezultatem tego był pechowy incydent z Earlem Bamberem. Oczywiście szkoda straconych punktów, ale o mistrzostwo walczy się przez cały sezon, a nie w jednym wyścigu. Jutro zamierzam walczyć do samego końca bez względu na sytuację w klasyfikacji generalnej".

Transmisję z ostatniego wyścigu Porsche Supercup w sezonie 2020 będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę o godzinie 18.15 na kanałach Polsat Sport News oraz Eurosport.

Więcej informacji udziela: Biuro Prasowe VERVA Racing Team Damian Raciniewski Tel.: +48 602 755 055 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.