Wednesday, January 20, 2021

AGD Siemens Home Connect

AGD Siemens Home Connect

Dział: Premiery Napisane przez  maj 18 2018 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 24 października 17r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie
odbyła się wielka premiera prasowa wyjątkowej linii AGD Siemens Home Connect. Zachęcam do zapoznania się z poniższą informacją.
Sprzęt AGD, którym można wygodnie zarządzać za pomocą wirtualnej platformy z każdego miejsca na ziemi, o każdej porze, do niedawna pozostawał w strefie planów i wyobrażeń. Siemens przedstawia najnowszą linię AGD Home Connect, dla której zdal-ne sterowania urządzeniami to jedynie początek wyjątkowych możliwości. Home Con-nect to przede wszystkim największa, wirtualna baza przepisów kulinarnych, zdalny kontakt z Serwisem, a także największa sieć partnerów na całym świecie. Platforma Home Connect wyróżnia się certyfikatem bezpieczeństwa TÜV TRUST IT i możliwością integracji innych rozwiązań IoT, dzięki Software Development Kit.

Czytany 1789 razy Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany maj 18 2018
Zaloguj się, by skomentować
Reklama 1
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 2
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.