Sunday, July 21, 2024

ING RENAULT F1 ROADSHOW Warszawa,

ING RENAULT F1 ROADSHOW Warszawa,

Dział: Sport Napisane przez  wrzesień 28 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
ING RENAULT F1 ROADSHOW Warszawa, 
 
Wybrzeże Kościuszkowskie i Most Świętokrzyski stają się areną wielkiego spektaklu, jakim będzie przejazd bolidu Formuły 1, za którego sterami zasiądzie Heikki Kovalainen – kierowca zespołu ING Renault F1 Team. 
Warszawa jest jednym z zaledwie pięciu miast na świecie, które w tym roku będą gościły ING Renault F1 Roadshow. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zorganizować ten niepowtarzalny pokaz w stolicy Polski – mówi Arnaud Barral, prezes Renault Polska. Udało się to dzięki zaangażowaniu władz miasta oraz sponsorów, jakimi są ING i Elf.  Święto Formuły 1 trwa w Warszawie przez dwa dni, fani Formuły 1 i nie tylko mogą spędzać czas na podziwianiu z bliska bolidów F1 wyeksponowanych pod specjalnym zadaszeniem oraz na korzystaniu z atrakcji specjalnie uruchomionego Miasteczka Formuły 1. Na miłośników samochodów czeka ekspozycja aut, na której można zobaczyć m.in. historyczne modele bolidów Formuły 1, samochody wyścigowe jak np. dwumiejscowy Megane Trophy, samochody rajdowe oraz auta ze specjalnych, limitowanych edycji związanych z Formułą 1. Fani szybkiej jazdy mogą spróbować swoich sił na symulatorach, a zwolennicy spokojniejszej zabawy – obejrzeć film o historii Formuły 1 emitowany w namiocie kinowym. W Miasteczku nie brakuje także atrakcji dla dzieci, które mogą spotkać się z Wooshem – maskotką programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo dla Wszystkich”. Dzieci mogą także zasiąść za kierownicą miniaturowych samochodzików F1 i zmierzyć się z rówieśnikami podczas zabawy organizowanej na specjalnie przygotowanym torze. Gospodarzem Miasteczka jest Irek Bieleninik, który prowadzi konkursy dla publiczności, w których przewidziane są ciekawe nagrody. 
 
Punktem kulminacyjnym ING Renault F1 Roadshow jest przejazd bolidu Formuły 1 Wybrzeżem Kościuszkowskim i Mostem Świętokrzyskim, które przeobrażą się w uliczny tor F1, liczący 2400 metrów. Zgodnie z obietnicami Heikkiego Kovalainena, który będzie prowadził bolid, prędkość na Moście może dojść nawet do 200 km/godz. Po wyznaczonej trasie Kovalainen wykona kilka pokazowych okrążeń. 
 
Przejazd bolidu Formuły 1 będzie poprzedzała Wielka Parada Samochodów, podczas której fani motoryzacji i nie tylko będą mieli niecodzienną okazję obejrzenia samochodów rajdowych i wyścigowych w akcji. 
Po raz pierwszy na ulicach Warszawy będzie można podziwiać bolid Formuły Renault 2000 oraz dwumiejscowy samochód Renault Megane Trophy.
Parada będzie także obfitowała w niecodzienne widoki – przejedzie w niej concept car Egeus i odbędą się pokazy kaskaderskie prowadzone przez słynnego brytyjskiego kaskadera - Terriego Granta. W paradzie nie zabraknie także Renault Clio startującego w pucharze New Renault Clio CUP, rajdowego Logana oraz aut sportowych z serii F1 – Renault Megane i Renault Clio.
 
Podczas ING Renault F1 Roadshow nie zabraknie także gwiazd światowego i polskiego sportu motorowego. W paradzie samochodów pojawi się Jean Ragnotti – mistrz świata w rajdach, który poprowadzi samochód Renault Clio Sport R3. Za sterami Formuły Renault 2000 zasiądzie królowa polskiego kartingu, Natalia Kowalska, która jako pierwsza Polka w historii i jedyna kobieta ściga się w tym sezonie z plejadą 35 najlepszych zawodników serii Eurocup Formuła Renault 2.0. Drugą polska zawodniczką w ING Renault F1 Roadshow będzie dwukrotna mistrzyni Polski w klasie H-2000 – Karolina Czapka, która zasiądzie za kierownicą Clio Cup. 
 
Organizatorem ING Renault F1 Roadshow jest Renault Polska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Miasto Stołeczne Warszawa. Sponsorami imprezy są ING i ELF. Patronat medialny sprawują: TVN, Dziennik, Radio Zet, Interia, Auto Świat, Auto Motor i Sport. 
 
Godzinna transmisja wydarzenia będzie prowadzona w niedzielę od godz. 14.20 w TVN Turbo. 
Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie www.renault.f1roadshow.pl oraz www.renault.com.pl 
Kontakt prasowy:  Dominika Wojtysiak (Agencja Allegro) – tel. 22 832 30 47,  600 974 847   Grzegorz Telecki (Renault Polska) – tel. 22 541 10 78
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora  
Informacja ....
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Pozostając z wyrazami szacunku,
Pozdrawiam ;
Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko
Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz
PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk
Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska
Kontakt dla mediów ;  Anna Abbas
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.