Saturday, June 22, 2024

22 09 20   g.11.00  Konferencja 42. edycji PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego  w budynku The Tides, ul. Wioślarska 8

22 09 20 g.11.00 Konferencja 42. edycji PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego w budynku The Tides, ul. Wioślarska 8

Dział: Konferencje Napisane przez  październik 04 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

22 09 20 g.11.00 Konferencja 42. edycji PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego w budynku The Tides, ul. Wioślarska 8

Szanowni Państwo już 26 i 27 września pobiegnie 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski, organizowany nieprzerwanie od 1979 roku! Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję, na której będą mogli Państwo poznać szczegóły tego sportowego święta. RSVP: prosimy o potwierdzenie obecności do 21 września na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Partnerem konferencji jest The Tides Events. Z wyrazami szacunku, Fundacja „Maraton Warszawski" Jarosław Zakrzewski ACCOUNT MANAGER ul. Belgradzka 8 lok. 01 22 858 74 58 wew. 68 fax: 22 858 74 58 wew. 35 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.partnersi.com.pl Na wszystkie wiadomości odpowiem po powrocie. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z Pawłem Czermakiem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 22) 858-74-58 wew 40.

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.