Saturday, June 22, 2024

6-8 03 15 XVI Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

6-8 03 15 XVI Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Dział: Kongresy Napisane przez  czerwiec 03 2015 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria

Wiosenny Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na stałe wpisał się w kalendarz spotkań lekarzy z całej Polski zainteresowanych aspektami estetycznymi w medycynie. Stowarzyszenie raz w roku organizuje spotkanie dla Lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny.

 

Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane w trakcie 3-dniowego spotkania są okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Starannie przygotowywany program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata. Nieodłącznym elementem Kongresu jest również udział wystawców, którzy przedstawiają bogatą ofertę produktów wykorzystywanych w codziennej praktyce lekarskiej. W roku 2015 spotkanie pasjonatów dermatologii estetycznej organizowane jest już po raz szesnasty! W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, serdecznie zapraszamy wszystkich Lekarzy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Zapraszam serdecznie,  Barbara Walkiewicz-Cyrańska prezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Perłowa Gala    7 marca 2015 Godz. 20.00 Hotel Victoria  ul. Królewska 11, Warszawa

Po długich godzinach spędzonych na sali wykładowej miło nam będzie zaprosić wszystkich uczestników Kongresu na bankiet organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.   Perłowa Gala będzie okazją do wręczenia statuetek firmom, które zwyciężyły w Jubileuszowej X edycji Konkursu. Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg niespodzianek.   Wszystkich gości zapraszamy również do wzięcia udziału w licytacji, z której całkowity dochód przeznaczymy na Fundusz Pomocy Młodym Talentom. Gościem honorowym Perłowej Gali będzie Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska.   Serdecznie zapraszamy.  Zaproszenia można zamówić przy rejestracji na Kongres, koszt 230 PLN, płatność do 15 lutego 2015.
Obowiązują stroje wieczorowe.

Pomagamy...

W trakcie 3-dniowego Kongresu w recepcji kongresowej można będzie nabyć losy - każdy o wartości 100 zł. Współpracujące ze Stowarzyszeniem firmy przygotowały specjalnie dla uczestników Kongresu zestawy upominków, których opisy znajdą Państwo poniżej. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na stypendia dla dzieci szczególnie uzdolnionych będące pod opieką Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez barier. Natomiast w trakcie Perłowej Gali w sobotę 7 marca 2015r. odbędzie się licytacja - zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć, inspirować i tworzyć warunki do rozwoju młodych talentów. Wylicytowane środki finansowe również trafią na Fundusz Pomocy Młodym Talentom, który służy pomocą finansową i merytoryczną uczniom, których rodzin nie stać na finansowanie rozwoju uzdolnionego dziecka.

Każdy los wygrywa!

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Ostatnio zmieniany Ostatnio zmieniany wrzesień 24 2016

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.