Sunday, July 21, 2024

Konfer 3 5

Napisane przez październik 17 2022

Trychologia może mieć wymiar medyczny, estetyczny lub łączyć w sobie oba te elementy. Trychologia skupia się na diagnostyce, leczeniu, a także na ogólnej poprawie kondycji skóry głowy i włosów. Trycholog zajmuje się również przygotowaniem skóry głowy pacjenta do transplantacji włosów i pielęgnacją po zabiegu.

W trakcie konsultacji zadaniem trychologa jest zdiagnozowanie oraz rozpoznanie przyczyn problemu zdrowotnego lub estetycznego związanego ze skórą głowy lub włosów. Na prawidłową strukturę i kondycję skóry głowy i włosów ma wpływ wiele czynników. Należą do nich zaburzenia hormonalne, sposób odżywienia, przyjmowane leki, choroby zakaźne z wysoką gorączką, choroby autoimmunologiczne i przewlekłe, zaburzenia w sferze emocjonalnej, nadmierny stres, czynniki genetyczne, zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa higiena, historia zabiegów kosmetycznych i wiele innych.

Po zdiagnozowaniu problemu i rozpoznaniu przyczyn, trycholog dobiera indywidualny plan leczenia we współpracy z innymi specjalistami kliniki, np. dermatologiem, endokrynologiem, dietetykiem, psychoterapeutą lub innymi.

Kiedy wybrać się na konsultację trychologiczną?

Jeśli zauważysz u siebie:  nadmierne wypadanie włosów,  przerzedzenia i utratę objętości,  

świąd skóry głowy,  łupież,  ból, pieczenie, suchość,    nasilone przetłuszczanie skóry głowy.

Jeśli chcesz poprawić stan swojej skóry głowy, a także kondycję włosów – zapraszamy na wizytę!

 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Napisane przez październik 15 2022

Po raz ósmy w Polsce! Show artystyczne z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd m.in. Garou, Suzane, Matta Pokory, Tre Voci, Jean-Michel Jarre, kabaretu Paradis Latin, domu mody On Aura Tout Vu, ogólnopolska akcja handlowa oraz kolejne wydanie magazynu La Belle Vie !. To najważniejsze wydarzenia tegorocznej edycji obchodów dni przyjaźni polsko-francuskiej. Już 27 października o godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta Gala w Teatrze Wielkim w Warszawie. W tym roku na scenie pojawią się francuskie gwiazdy: Garou, Suzane, Camille Bertault, Matt Pokora, In-Grid, Sarah Schwab oraz polscy wokaliści: Tre Voci, Feel i Justyna Steczkowska. Specjalnym występem dwóch wokalistek z Ukrainy: Julii Belei i Urany, organizatorzy zwrócą uwagę na wciąż trwające walki w Ukrainie. Podczas Gali nastąpi przekazanie nagrody Marianne d'Honneur przyznawanej wybitnym osobistościom. Jak co roku apetyt na Francję rozbudzi specjalna akcja handlowa, która potrwa od dnia 15 do 31 października. Do rąk czytelników trafi też wyjątkowe wydanie prestiżowego magazynu La Belle Vie !.

Tegoroczna, 8. edycja „French Touch 2022” rozpoczęła się już wiosną wystawą Portrety Kobiet, która cieszyła się olbrzymią popularnością wśród publiczności. Teraz nadszedł czas na zaprezentowanie programu dalszych obchodów tego święta przyjaźni polsko-francuskiej. Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza edycja French Touch. Od tej pory dziesiątki artystów z Polski i Francji tworzyło tradycję, która na stałe wpisała się w kulturalną mapę wydarzeń w Polsce. W tym roku po raz 8. na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie zobaczymy wielkie show - Galę French Touch 2022, będącą zwieńczeniem tegorocznego święta przyjaźni polskofrancuskiej, transmitowaną na żywo w telewizji. „Kiedy siedem lat temu przyszedł mi do głowy pomysł zorganizowania zupełnie nowego wydarzenia pod nazwą French Touch La Belle Vie, miałem w głowie ideę świętowania przyjaźni polsko-francuskiej.

Ten projekt przypominał słodki sen, nieco idealistyczny, niemający wiele wspólnego z rzeczywistością. Jednak po latach, solidarność narodów stała się głównym tematem aktualnych wydarzeń. Nie rozwodząc się nad meandrami geopolityki, które wstrząsają Europą i zagrażają jej równowadze, dzisiaj nie mam już wątpliwości, jak wielką wartością są więzi łączące narody, jak wiele przynoszą nadziei. Skonfrontowani z rzeczywistością, bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy pamiętać, że wszyscy potrzebujemy silnej wspólnoty wykraczającej poza granice jednego państwa. Bardziej niż kiedykolwiek doceniamy dziś otwartość i empatię oraz hojność i solidarność” - mówi Daniel Teboul Prezes French Touch. Apetyt na Francję Handlowa odsłona French Touch, odbędzie się w dniach 15-31 października, przy współpracy z ponad 6 000 punktów handlowych i usługowych z całego kraju, we współpracy z naszymi partnerami takimi jak Biedronka, La Biosthétique, Michelin. Ta dwutygodniowa akcja skierowana do wielbicieli francuskich produktów, pozwala odkryć szeroki wachlarz tych specjałów w sklepach w Polsce. Daje też możliwość dostrzeżenia, jak licznie i w jak wielu branżach reprezentowane są w Polsce francuskie firmy.

Gala FrenchTouch 8. Gala French Touch to niezwykła, kulturalna uroczystość łącząca francuskich i polskich wykonawców. To moment, który przenosi widzów w świat francuskiej piosenki i pozwala zanucić wspólnie melodie znanych przebojów.

W tym roku Gala odbędzie się 27 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej,

a jej gospodarzami będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Podczas spektaklu gwiazdy solo oraz w niecodziennych duetach zaśpiewają utwory znane z list przebojów. Jednak Gala to nie tylko śpiew, to również niecodzienne show, podczas którego zobaczymy występy najstarszego z francuskich kabaretów - Paradis Latin - czy pokazy mody. W tym roku czeka nas niezwykły pokaz haute couture projektantów tworzących dla On Aura Tout Vu, domu mody ubierającego największe światowe gwiazdy na czerwony dywan (poczynając od Beyonce przez Madonnę do Lady Gagi). Całość wydarzenia będzie emitowana na żywo przez TVP1 o godz. 20.10. Magazyn La Belle Vie ! Wydarzeniu French Touch La Belle Vie co roku towarzyszy wyjątkowe wydanie prestiżowego magazynu, który ukazuje się w ponad 3. milionach egzemplarzy (wersja drukowana i cyfrowa). W tym roku o Magazynie tak opowiada Jego Ekscelencja Frederic Billet, Ambasador Francji w Polsce: „Akcja French Touch kontynuuje tej jesieni promocję Francji w Polsce, poprzez artykuły o regionach Francji, francuskiej kuchni, sztuce i kulturze, które znajdą Państwo na stronach tego wydania La Belle Vie !” Tegoroczne wydanie pełne jest niezwykłych opisów miejsc, dań czy sylwetek aktorów, piosenkarzy i innych wybitnych ludzi francuskiej kultury. Specjalne miejsce znajdują też w nim kwestie gospodarczoekonomiczne, którym poświęcone są tzw. Niebieskie Strony Biznesu. Magazyn można również pobrać ze strony internetowej oraz w aplikacji.

Więcej o wydarzeniu na https://www.frenchtouchlabellevie.pl/

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 601 258 717

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Napisane przez październik 14 2022

Nasze spotkanie odbędzie się w formie debaty, której tematem będą „Domy przyszłości – relacje a innowacje". Debata dotyczyć będzie tego, co każdemu z nas bliskie – domu, relacji z rodziną, przyjaciółmi, a także sąsiadami oraz zmian, które codziennie stawiają przed nami szereg wyzwań. Reduta Banku Polskiego ul. Bielańska 10

11:00 – 12:30 – debata z udziałem ekspertów oraz sesja pytań

12:30 – 13:30 – Fika, czyli „szwedzka przerwa kawowa" oraz rozmowy z przedstawicielami IKEA

Przez najbliższe 2 tygodnie – od 23 sierpnia do 10 września trwać będzie IKEA Festival, który mogą Państwo oglądać online na IKEA.pl, a także stacjonarnie w 9 metropoliach świata, m.in. Paryżu, Szanghaju czy Nowym Jorku.

Ostatnie 2 lata ograniczyły nasze spotkania, ale dzisiaj wierzymy, że warto powrócić do tej tradycji. A jaki moment byłby na to lepszy niż początek nowego sezonu w IKEA i zakończenie wspomnianego właśnie IKEA Festival, który wskazuje kierunek, w jakim podążać będzie marka przez następne lata?

W ramach spotkania, chcemy poruszyć wątek innowacji i tego, jak mogą one wspierać przystosowywanie się do zmian społecznych, ekonomicznych czy geopolitycznych i tym samym wpływać na poprawę relacji z bliskimi oraz sąsiedztwem. W dzisiejszych czasach i przy obecnym pędzie życia, wspomniane relacje są często niestabilne. Czy w domu przyszłości jest na nie miejsce?

O swoim podejściu do domu w kontekście własnych czterech kątów, sąsiedztwa i planety porozmawiamy z ekspertami:

W razie pytań służę pomocą.

Trzymamy kciuki, za szczęśliwą 13 (września) i nie możemy doczekać się spotkania

Do zobaczenia IKEA Pozdrawiam Anna Wasilewska Senior Account Executive

795 253 211 www.gardenofwords.eu ul. Leona Kruczkowskiego 6A/m41 • 00-412 Warszawa

 

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora    Materiał Przygotował - Janusz Hejżyk

Napisane przez październik 06 2020
Konferencja Prasowa, 2.10 20 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 w budynku Trybuny Honorowej.
Proszę pamiętać o konieczności rejestracji i potwierdzenia przybycia redakcji na konferencję prasową. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza do1.10.2020 godzina 11:00.
https://torsluzewiec.pl/konferencja-prasowa-wielka-warszawska-2020/
W załączeniu znajdziecie Państwo:
·       Ogólną zapowiedź wydarzenia – Wielka Warszawska 2020
·       Agendę spotkania
·       Artykuł pt. „Wielka Warszawska – królowa polskich gonitw”
Zachęcam także do obejrzenia filmu promującego Wielką Warszawską:
https://www.youtube.com/watch?v=NZ6FGeJm_vM&ab_channel=TorSluzewiec
Co roku Wielka Warszawska wzbudza zainteresowanie szerokiej publiczności. A już dziś poznamy ostateczną listę startową koni, które wezmą udział w tej prestiżowej gonitwie.
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w załączniku  przesyłam listę koni, które pobiegną w Wielkiej Warszawskiej wraz z ich skróconym opisem. Do wiadomości dołączam również link ze zdjęciami uczestników najważniejszej gonitwy tego roku https://we.tl/t-bKCVf78Hz3(w przypadku ich wykorzystania, prosimy o podpis fot. Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Wyjątkiem jest koń Nagano Gold – prosimy o podpis zdjęcia fot. Pavla Pechmanova)
Link do transmisji konferencji prasowej znajdziecie Państwo poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=Z3HHo0_pL6E
Posiadamy również pulę biletów przeznaczonych na konkursy. Chętne redakcje zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
 
W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji,
Annamaria Sobierajska Zespół Marketingu i Komunikacji Tor Wyścigów Konnych Służewiec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Tel: 0 797 013 541
TOTALIZATOR SPORTOWY Sp. z o. o. Oddział Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie 02 – 684 Warszawa, ul. Puławska 266, Tel. +48 22 543 95 00; Faks +48 22 847 50 26,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.totalizator.pl; www.lotto.pl
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora 
Materiał Przygotował Janusz Hejżyk 
 
Informacja ....
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Pozostając z wyrazami szacunku,
Pozdrawiam ;
Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko
Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz  784 462 444
PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk
Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska
Kontakt dla mediów ;  Anna Abbas
W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.
Napisane przez październik 06 2020
 
28-29 09 20   8 FinTech & InsurTech Digital Congress Sheraton 
Poznaj laureatów FinTech & InsurTech Digital Awards
 
FinTech & InsurTech Digital Congress  Nowa rzeczywistość ostatnich miesięcy z jaką przyszło nam wszystkim się zmierzyć dała początek nowej formule wydarzenia. Po raz pierwszy kongres zrealizowany zostanie w formie hybrydowej, która łączy tradycyjne spotkanie z aktywnością online na dedykowanej platformie. Dzięki temu zdołamy kontynuować ideę kongresu, zachowując bezpieczeństwo zgodne z obowiązującymi standardami. Wśród tematów wrześniowego wydarzenia znajdą się najistotniejsze treści dla  rozwoju rynku finansowego, biznesu ubezpieczeniowego i rozwoju polskiej gospodarki.
– FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. To miejsce, gdzie pomysły i wiedza ludzi, którzy nie boją się wyzwań i potrafią wykorzystywać nowe technologie, przynoszą nam rewolucyjne projekty i rozwiązania. Dzięki takim osobom poznajemy potencjał jaki drzemie w branży finansowej i ubezpieczeniowej, a ich pomysły stają się naszą rzeczywistością.
– Podczas spotkania prezentowane będą aktualne trendy dotyczące m.in. szans i zagrożeń cyfrowego świata, zastosowania i wykorzystania technologii, sposobów transakcji, regulacji, telematyki czy tak ważnej dziś telemedycyny. Dostosowując się do potrzeb rynku te i inne zagadnienia zostaną poruszone podczas nadchodzącej edycji Kongresu.
– Myślą przewodnią, która będzie towarzyszyła tej edycji FinTech & InsurTech Digital Congress będzie Mindset change – mindset pivot. Wspólnie z naszymi ekspertami zastanowimy się nad zmianą myślenia w zarządzaniu firmą i przedefiniowaniem podejścia do  biznesu, tak aby dostosować się do zmieniających się potrzeb i transformującego się ekosystemu z korzyścią dla klienta i dla swoich firm. Zastanowimy się nad przyszłością sektora, nad tym w co warto inwestować i co będzie kołem zamachowym naszej gospodarki w czasach kryzysu. Jak zawsze w każdym biznesie najważniejszy jest konsument dlatego skupimy się na zjawisku klientocentryzmu. Nie zabraknie tematów dotyczących Open Bankingu, Open Data Economy oraz zagadnień z obszaru Fintech for retail & ecommerce czy technologii paymentowej. W tej edycji fintech wyłania nam się jako katalizator branż i element ekosystemu, jako elastyczne i innowacyjne podejście do konsumenta w retailu, czy ubezpieczeniach.        I stąd u nas nowy model zwany finsurtechem – więcej o tym na wydarzeniu!
– Drugi dzień wyłoni tematy związane z rozwojem telemedycyny i inspiracjami telemedycznymi, które odpowiadały na nasze potrzeby w czasie lockdownu. Porozmawiamy o akceleracji i finansowaniu potencjału nowych rozwiązań telemedycznych. Pojawią się ważne tematy dla agentów, których praca dzięki technologii może stać się łatwiejsza i szybsza. Czy to oznacza, że agenci stali się bardziej insurtechowi?
– Dynamiczna formuła wydarzenia umożliwia przedstawienie szerokiego spektrum poruszanych zagadnień. To 2 dni pełne wiedzy. Debaty, firechaty, use casy prezentujące praktyczne zastosowania nowoczesnych technologii w świecie finansów i ubezpieczeń, rozmowy z ekspertami i liderami w branżach.
Wydarzenie skierowane jest dla przedstawicieli sektora bankowego i ubezpieczeniowego, fintechów, insurtechów, firm pożyczkowych, kancelarii prawnych, inwestorów, firm technologicznych, IT, startupów oraz przedstawicieli administracji państwowej i firm doradczych.
– Kongresy są realizowane w ramach działalności firmy MMC Polska, organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm. W dobie ostatnich wydarzeń spotkanie organizowane w formule hybrydowej jest bezpieczną i wygodną formą zdobycia wiedzy!  www.fintechdigitalcongress.pl 
– MEDIA  Sylwia Zielińska Project Manager  Marketing Department Event Planning & Logistics Department  535 800 929  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Do zobaczenia na kolejnej edycji wiosną 2021.  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.: Magdalena Ratajczyk Senior Business Advisor Business Advisory Department  575 300 528 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Kongres jest realizowany w ramach działalności MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.
 
źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora 
Materiał Przygotował Janusz Hejżyk 
Informacja ....
Witam Państwa,   WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE 
Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji  związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez.  Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.
Oferta Patronatu Medialnego;
Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców   -  Prosimy o Kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Pozostając z wyrazami szacunku,
Pozdrawiam ;
Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko
Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz
PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk
Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska
Kontakt dla mediów ;  Anna Abbas

Kategoria sport

październik 15 2015 0
Team TOTAL
wrzesień 27 2015 0
Wielka Warszawska
Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.