Wednesday, January 20, 2021

OGŁOSZENIE NOMINACJI DO ORŁÓW 2017 JUŻ JUTRO!

OGŁOSZENIE NOMINACJI DO ORŁÓW 2017 JUŻ JUTRO!

Dział: Konferencje Napisane przez  luty 07 2017 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

OGŁOSZENIE NOMINACJI DO ORŁÓW 2017 JUŻ JUTRO!

 

Ogłoszenie nominacji do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych Orły będzie miało miejsce już jutro (wtorek, 7 lutego 2017 roku) o godz. 12:00 w siedzibie ASP, przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39.

Nazwiska nominowanych odczytywali będą laureaci i nominowani poprzednich edycji Orłów, członkowie Polskiej Akademii Filmowej, m.in. Agnieszka Holland, Artur Żmijewski, Janusz Gajos, Łukasz Palkowski, Jacek Borcuch, Olga Frycz, Kinga Dębska, Wojciech Żogała, Artur Reinhart, Dorota Roqueplo, Grażyna Torbicka czy Wiktor Zborowski.

Zapraszamy serdecznie!  Agnieszka Lenart  604 648 005   www.pnf.pl

Czytany 1912 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.