Thursday, October 6, 2022

2 01 2020  Kulinarna sztuka rozpoczyna nowy rok w Kamienicy

2 01 2020 Kulinarna sztuka rozpoczyna nowy rok w Kamienicy

Dział: Premiera 1 Napisane przez  wrzesień 26 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 01 2020 Kulinarna sztuka rozpoczyna nowy rok w Kamienicy

Premiera „Kobiety, która ugotowała męża” już 16 stycznia

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? O dobry smak na scenie zadbają Dorota Chotecka, Michalina Sosna, Marta Chodorowska i Jacek Lenartowicz. Sztukę reżyseruje Tomasz Obara.

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Michalina Sosna/Marta Chodorowska).

Kobieta, która ugotowała męża” to spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły muzyką.

Autor: Debbie Isitt  Reżyseria:Tomasz Obara   Tytuł oryginału: The Woman Who Cooked Her Husband    Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak   Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk  Kierownik produkcji: Alicja Sipa

Czytany 1367 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.