Saturday, June 22, 2024

18-20 09 20    na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show .....

18-20 09 20 na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show .....

Dział: Targi Napisane przez  październik 04 2020 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę

18-20 09 20 na warszawskim EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show

7– edycja! Trzy hale wystawiennicze, 112 wystawców i 16 231 odwiedzających (w tym 1821 odwiedzających z obszaru biznesowego). Tak dużego święta fitness w Europie w tym roku nie było! 

Tegoroczna edycja była dla nas szczególna. Tygodnie lockdownu wpłynęły negatywnie na wiele klubów fitness. Branża mocno ucierpiała przez pandemię i potrzebowała bodźca do tego, by wrócić na właściwe tory. Organizowanie wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym nie wpłynęło jednak negatywnie na frekwencję, a tym bardziej na poziom merytoryczno-rozrywkowy eventu.

FIWE merytoryczne

O ten pierwszy zadbał dzień biznesowy – piątek. Na trzech halach odbywały się konferencje dla ekspertów, inwestorów, a także specjalistów e-commerce. Nie zabrakło również wartościowych debat. O tym, czy branżę sprzedaży internetowej czeka rewolucja czy ewolucja rozmawiali ze sobą między innymi Sascha Stockem z Nethansy i Jakub Chmielniak z Carpatree. Nie zabrakło również debaty branżowej o przyszłości rynku fitness.

Ponadto, przybyli mogli dowiedzieć się między innymi o tym, jakie są szanse i zagrożenia branży fitness w Polsce, o czym opowiedział Tomasz Napiórkowski, a także poznać tajniki zakładania klubu fitness od A do Z (Arek Wolski). Mikołaj Winkiel z kolei powiedział, jak ważne jest monitorowanie internetu dla branży, natomiast Dorota Sędek wygłosiła prelekcję o zarządzaniu zespołem w kryzysie.

W kolejnych dniach również nie zabrakło merytorycznej wiedzy – tym razem dla pasjonatów sportu. Prelegenci podczas FIWE Fit & Cardio mówili o najczęstszych przypadkach chorobowych związanych z aktywnym uprawianiem sportu, o tym, jak radzić sobie z problemami kręgosłupa i jakie są najczęstsze mity treningowe. FIWE Pro to wykłady między innymi na temat wsparcia mentalnego w sporcie, zaburzeń hormonalnych, które mogą stać na drodze do idealnej sylwetki oraz o intensywności treningu. FIWE Experts zdradziło drogi do finansowania szkoleń dla branży w Unii Europejskiej, powiedziało o tajnikach sprzedaży w klubie fitness oraz pokazało najskuteczniejszą sprzedaż w internecie.

Niedziela z kolei to tematy dla praktyków. FIWE Fit & Cardio to tym razem rozważania nad kobiecymi hormonami, strategią biegu, rozciągania i metodami zachowania idealnego balansu między masą i rzeźbą. Nie zabrakło również wiedzy dla trenerów personalnych, czyli FIWE Personal Trainer i tych, którzy interesują się franczyzą – FIWE Franczyza.

Ponadto odbył się również konkurs FIWE Awards 2020. Wybierano produkt i innowację roku. Zaszczytne wyróżnienia otrzymali:
Produkt Roku: Olej Konopny Sensi Hemp z serii CBD SPORT – produkt firmy Sensei Hemp
Innowacje Roku: Okulary blokujące światło niebieskie EyeShield – produkt firmy EyeShield

Organizator FIWE:International Center of Events Sp. z o.o. 02-495 Warszawa Gierdziejewskiego 7/48 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce targów:EXPO XXI WARSZAWA Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Zapraszamy do współpracy podczas 8. edycji targów FIWE Fitness Trade Show, które odbędą się w dniach 10 – 12 września 2021 roku w Warszawie.

Miniona 7 edycja targów FIWE odbyła się w dniach 18 – 20 września 2020 i zgromadziła na 15 000 m2 221 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy.

Przez 3 dni trwania targów obiekt Expo XXI odwiedziło  29 361 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali aż na 4 halach wystawienniczych.

Na targi akredytowała się rekordowa liczba ponad 150 dziennikarzy.

W naszych działaniach kładziemy duży nacisk na szerokie i trafne dotarcie do grupy docelowej.  Dokładamy wszelkich starań,  aby organizowane przez nas wydarzenia stały się największymi imprezami cyklicznymi w branży fitness & wellness. Mamy nadzieję, że cele te uda nam się osiągnąć przy Waszym wsparciu medialnym. Poniżej znadziesz przydatne materiały, które możesz użyć, by jak najwięcej osób dowiedziało się o Targach FIWE.

http://fiwe.pl/media/ www.fiwe.pl .

Artur Moczarski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 728 976 635

Maja Munnich Senior Marketing Specialist Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 881 - 355 – 139

źródło; materiały prasowe dystrybutora- lub organizatora

Materiał Przygotował Janusz Hejżyk

Informacja ....

Witam Państwa, WIADOMOŚCI-WARSZAWSKIE

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji związanych z organizowaniem przez Państwa konferencji , seminariów lub innych imprez. Materiały będą zamieszczane na portalu internetowym -- /wydarzenia . Jednocześnie proszę o rejestrację w Państwa bazie danych.

Oferta Patronatu Medialnego;

Bardzo chętnie obejmiemy Patronatem Medialnym ciekawe WYDARZENIA i INICJATYWY organizowane przez Państwa Firmę. Jeśli organizujecie Targi, Konferencję, Koncert, Wystawę, Pokaz, Akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców - Prosimy o Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostając z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam ;

Dyrektor ds. promocji ; Agnieszka Szyszko

Redaktor Naczelny ; Mieczysław Szpakiewicz 784 462 444

PR & Marketing Manager Janusz Rabajczyk

Kierownik działu Marketingu i Sprzedaży: Izabela Szybińska

Kontakt dla mediów ; Anna Abbas

W 1998 roku utworzyliśmy agencję public relations, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Każdy z założycieli wniósł swoje doświadczenia zawodowe – dziennikarskie, public relations oraz pracy w działach komunikacji instytucji publicznych i korporacji.

Kategoria sport

Category Name

Lorem ipsum dolor elit sit amet, consectetuer adipiscing proin sed odio.

Kontakt z redakcją

Follow us on Twitter
Like us on Facebook
Join us on Google+
Reklama 3
Expo

Wiadomości Warszawskie

Działają na rynku od 2002 roku. Od początku pracują dla nas dziennikarze i fotoreporterzy z wieloletnim doświadczeniem w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały prasowe, zdjęcia i reportaże o różnorodnej tematyce , również w postaci filmów w tym m.in. fotoreportaże, wywiady, relacje z imprez i wydarzeń, planów filmowych, ciekawostki, materiały poradnikowe, itp. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bogate archiwum prasowe i fotograficzne z minionych wydarzeń. Pełna lista kategorii i tematów dostępna jest na naszej stronie wiadomości warszawskie.